1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Pis Yedili Dizisi Oyuncuları

Konu, 'Televizyon' kısmında NURBANU tarafından paylaşıldı.

 1. N

  NURBANU Yeni Üye

  Pis 7li Dizi oyuncuları, Pis Yedili Oyuncuları,Pis 7li Dizisi oyuncu kadrosu, Pis Yedili Dizisi Oyuncuları,Pis 7li oyuncuları kim,

  Pis 7li Dizisi oyuncuları

  Pis 7li Dizisi yakında show tv ekranlarında fakat hala oyuncu kadrosu hakkında açıklama yapılmadı.Dizi oyuncuları netleştiği zaman konumuz güncellenecektir.

  Pis Yedili dizinin konusu söyle;

  Mahalledeki lise yanınca, devlet burada okuyan çocukları, civardaki liselere yerleştirir; ancak 4 ü erkek 3 ü kız lise öğrencisi açıkta kalır. Devlet, onları da özel bir okula yerleştirmek durumunda kalır. Mahallenin hayta ları, zengin ailelerin çocuklarıyla aynı çatı altında buluşunca çatışmalar da başlar çünkü okulun yedi yeni öğrencisi tam bir Pis Yedili çetesi gibidir. Her birinin de lakapları vardır. Bayrampaşalı , Or. co.. , Kar Beyaz ve Trafo lakaplı erkeklerin yanı sıra sarışınlığı nedeniyle Cimbom , esmerliği yüzünden Kara Biber , her işe karışması nedeniyle adı Salça ya çıkan kızlar, kısa sürede kolejin altını üzerine getirecektir.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Hababam sınıfır öğrencilerinden esinlenerek bir dizi olacak sanırım. Bu pis yedili 7 kişiden meydana gelecek demekki yedi kişide bilenen genç oyunculardan olacak. Bence bu oyuncuların icinde yakın zamanda bitecek olacak küçük sırlardaki karakterlerden olacak kanısındayım.
   
 3. yarımada

  yarımada Yeni Üye

  İyi dizi olacak kadro tecrübeli ve yetenekli. Gençleride pişmiş oyuncular.
   
 4. M

  Misafir Misafir

  ben o urazııı yerımm :D URAZ KAYGILAROGLU...
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş