1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Pepe Sinema Filmi

Konu, 'Sinema ve Tiyatro' kısmında pepe tarafından paylaşıldı.

 1. p

  pepe Yeni Üye

  Pepenin Sinema Filmi
  3 Boyutlu Pepe Sineması
  Pepenin Sinema Filmi Ne Zaman Gösterimde

  [​IMG]

  Düşyeri Çizgi Film Stüdyosu sahibi ve çizgi film karakteri yaratıcısı Ayşe Şule Bilgiç, yazılı açıklamasında, çoğu Eskişehir'de olan stüdyolarının tüm teknik bilgisayar altyapısının HP teknolojisiyle yenilendiğini belirtti. Böylece Pepee'nin bir bölümünün üretim hızının eskiye oranla arttığını kaydeden Bilgiç, şunları ifade etti: ''Yaklaşık 3 yıldır son derece basit sistemli bilgisayarlarla Pepee'yi yapıyorduk. Başlangıçta bütçelerimiz ancak basit bir sistem kurmaya yetmişti. Bilgisayarlarımız çok yavaştı. Yine de bu durum, Pepee'nin dünyaya gelmesine engel olmadı. HP, Türkiye hayatımıza girdiğinde tüm bilgisayar altyapımızı değiştirdik. Bu, bize eskiye nazaran işlerimizi yaklaşık iki kat daha hızlı üretme imkanı sağladı. Yakında Pepee'nin 3 boyutlu sinema filmini yapmayı planlıyoruz. Ayrıca yine 1,5 yıl önce yapımına başladığımız ve gelecek sezon yayına başlayacak olan yeni çizgi dizimizin teknik altyapısının arkasında da HP teknolojisi var.''
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Zamanı geldi, çocuklar Pepe'yi çok seviyor, yabancı filmleri empoze edeceklerine bu tür yerli çizgi filmleri çekmeleri daha başarılı olacaktır.
   
 3. p

  pepe Yeni Üye

  Pepe'nin sinema filmine gitmeyecek çocuk tanımıyorum izlenme rekorları kıracak
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş