1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Pelin Karahan'ın Yeni Sevgilisi Kim?

Konu, 'Magazin Haberleri' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Genç ve güzel oyuncularımızdan Pelin Karahan'ın ilk yaşadığı evlilikten sonra yalnız kalmış ardından kendini toparlamış ve bir süre çok neşeli ve mutlu halleriyle objektiflere yansımıştı. Bu halini soran magazin gazetecilerinin mutluluğunuzun sebebi yeni başlayan Kıbrıs'taki aşkınız mı? sorusuna Pelin Karahan ise ; Her şey ortada diye gülümseyerek cevap verdi. Bu arada eski eşi Erdinç Bekiroğlu ile pilates salonunda tanışan Pelin Karahan, yeni sevgilisiyle de İstanbul Etiler'de bir spor salonunda tanışmış kadere bakın siz..

  Güzel ve başarılı oyuncunun spor salonunda tanıştığı Bedri Güntaş ile yeni bir aşka doğru yelken açtığı artık herkes tarafından biliniyor ve magazin dünyasının taze aşıklarına bizde mutluluklar diliyoruz, dizi çekimlerinin bu baharın sonunda biteceğini düşünürsek Pelin ce Bedri uzun soluklu bir yaz tatili yapacaklara benziyor.

  [​IMG]
   

  Ekli Dosyalar:

 2. e

  elif_92 Yeni Üye

  Bedri Güntaş ne iş yapıyor ?
   
 3. K

  Karakiz Yeni Üye

  Öğrendiğimiz kadar ile ilk çağlardan modern zamanlara kadar insanlar çeşitli malları para yerine kullanmışlardır. İş kollarının gelişmesiyle birlikte malların mallarla değiş tokuş edilmesi giderek zorlaşmış, takas edilecek malların değerinin birbirine denk olmaması , malı arzedecek kimsenin her zaman bulunmaması , malların bölünebilme özelliklerinin olmaması çeşitli zorluklar meydana gelmiş tabi kide paraya ihtiyaç olmuştur.
   
 4. f

  fireangle Yeni Üye

  Parayı bulan kimse başına iş açmış vebali büyük :)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş