1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Paşa Gönlüm Dizisi Konusu Nedir? Oyuncuları Kimlerdir?

Konu, 'Televizyon' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

 1. K

  Kutup Yıldızı Yeni Üye

  Yeni sezonda birçok yeni dizi projesiyle karşımıza çıkan Kanal D reyting kurbanı olan dizilerini bir bir ekrandan kaldırırken yerine yeni dizilerini bizlerle buluşturmak için hazırlanmaktadır. Kanal D’de Paşa Gönlüm adlı yeni dizinin adı daha önce Ah Be Türkan idi; daha yayınlanmadan adını değiştiren dizi Paşa Gönlüm şimdiden reyting kaygısı ya da yapımcıların son anda karar değiştirmesi sonucu isim değiştirmiştir.
  Dizinin konusu şöyledir:

  Dizide Paşa Dede; aksi, huysuz ve de varlıklı bir ihtiyardır. Bu yalnız yaşayan dedenin başı paragöz akrabaları ile derttedir. Birbirlerine düşman iki aile olan bu akrabaların tek amacı, Paşa Dede’nin mirasıdır. Bursa’daki mütevazı yaşantısını bırakmak zorunda kalan Türkan, İstanbul’a annesini bulmaya gelir. Ama genç kızın yolu hiç beklenmedik bir şekilde Paşa Dede ile kesişir. Paşa Dede, Türkan’a sahip çıkmak isterken, akrabaları ise bu davetsiz misafirden bir an önce kurtulmanın yolunu ararlar.

  Paşa Gönlüm Dizi Oyuncuları:

  *Tarık PABUÇCUOĞLU
  *Kerem ATABEYOĞLU
  *Derya ALABORA
  *Leyla FERAY
  *İsmail FİLİZ
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş