1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Parmaklarınız kişiliğinizi ele veriyor

Konu, 'Yararlı Bilgiler' kısmında denizkızı tarafından paylaşıldı.

 1. denizkızı

  denizkızı Yeni Üye

  Parmaklarınız-Sizi-Ele-Veriyor-Kişiliğiniz.jpg

  Parmaklarınızın kişiliğinizi ele verdiğini biliyor musunuz? Kişilik ile ilgili parmağa göre yapılan araştırma sonuçlarını sizlerle paylaşarak kişiliğiniz hakkında fikir sahibi olabilmenize yardımcı olmaya çalışacağım.

  Öncelikle sol elinizi uzatıp hangi parmak tipine uyduğunuzu tespit edin. Sonra aşağıya eklediğim yorumlardan yola çıkarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

  *A numaralı resimdeki gibi parmaklarınız varsa dışa açık ve aktif- sosyal bir yapınız var demektir. Büyüleyici, pragmatik, mükemmel sorun çözen bir yapıya sahipsiniz. Bilim adamı, asker, stratejik analizciler bu parmak tiplerine sahip kişilerden çıkar.

  *B numaralı resimdeki gibi bir parmak yapınız varsa kendinize özgüveniniz yüksek birisiniz demektir. Kendi içinizde adeta özgüven patlaması yaşayabilirsiniz. Bu kişiler kendilerine hedef koyarlar ve bu hedefe ulaşmak adına tüm özverileri ile çaba harcarlar. Rahatsız edilmek istemezler. Takdir edilmek hoşlarına gider.

  *C resimdeki gibi bir parmak yapınız varsa sadık, kavgadan uzak, denge unsuru, karşılık beklemeyen özverili birisiniz demektir.

  *
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Benim parmaklar A şekilindeki gibi demek ki böyle cici bir insanmışım :)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
Benzer Konularımız
 1. c
  Yanıtlar:
  2
  Okunma:
  907

Sayfayı Paylaş