1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Özlem Yılmaz Kimdir ?

Konu, 'Televizyon' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Özlem Yılmaz Fotoğrafları ,
  Özlem Yılmaz Biyografisi ve Resimleri ,

  Özlem Yılmaz 17 Temmuz 1986, İstanbul Doğumlu sinema ve dizi oyuncusudur.Özlem Yılmaz Aslen Rizeli olan Özlem Yılmaz doğma büyüme İstanbullu. Doğduğu ve büyüdüğü yer ise Bakırköy. Özlem Yılmaz ilk öğretim yıllarını Kartaltepe İlköğretim Okulu'nda geçirdi ve ilk okuldan sonra kolejde okumaya başlayan oyuncu Kültür Kolejinde eğitimine devam etti.

  Özlem Yılmaz Lise yılları ise Ataköy Cumhuriyet Lisesinde geçti. Özlem Yılmaz eğitimini bittirdikten sonra çocukluğundan beri hayali olan mesleği yani oyunculuk için eğitim aldı.Bir yıl sonra eğitimine kaldığı yerden devam etmek için Müjdat Gezen Sanat Okuluna girdi ve oradan 2006 yılında Müjdat Gezen Actor Studio bölümünden mezun oldu.

  Özlem Yılmaz Misak Toros'un Özlem Yılmaz'ın yaşamında büyük bir yeri vardır. Misak Toros Özlem Yılmaz'ı ilk dizi görüşmesine yönlendiren kişidir. Misak Toros aynı zamanda oyuncunun okuldaki hocasıdır.Ayrıca Ölzem Yımaz yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın üstlendiği Karaoğlan adlı filmle sinemaya merhaba diyor.

  Özlem Yılmaz Resimleri

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Özlem Yılmaz farklı bir havası var, oyunculuğu fena değil ancak daha kat etmesi gereken yol var.
   
 3. S

  Sinel Yeni Üye

  Özlem YILMAZ çok güzel bir kız dizilerdede oyunculuğunu görüyoruz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş