1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Özcan Deniz Hakim Karşısına Çıktı

Konu, '24 Saat' kısmında Ruhsar tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Ruhsar Yeni Üye

  Özcan Deniz hakim karşısına çıktı
  Özcan Deniz hakim karşısında



  Duruşmada ifade veren Özcan Deniz, sanıklardan Ercan Deniz in ağabeyi olduğunu belirterek, ağabeyinin ticari olarak kendisine bir yol çizdiğini belirtti.

  Kurduğu aile şirketi aracılığıyla piyasayı 2 milyon TL dolandırdıkları iddiasıyla 5 sanıkla birlikte hakkında dava açılan şarkıcı Özcan Deniz, "Bu olayda benim ismimin geçmesinin sebebi, kamuoyu tarafından bilinen bir kişi olduğumdan dolayıdır" dedi.

  Bakırköy 9. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuksuz sanık Özcan Deniz ile avukatları katıldı.

  Özgün Turizm ve ENT Turizm şirketleriyle bir bağının olmadığını ifade eden Deniz, "Ağabeyim Ercan Deniz den bana bir kısım paraların aktarıldığı doğrudur. Ancak bu şirketlere kiralama karşılığı ödenen meblağdır. Konser ve faaliyetler için araç kiralama işlerini kardeşimin şirketinden karşılıyordum. Yapılan borçlarla bir ilgim yoktur" dedi.

  [​IMG]

  Ercan Deniz in kendisine ait binada 8 yıldır kiracı olduğunu dile getiren Özcan Deniz, şunları kaydetti: "Ağabey-kardeş ilişkisinden dolayı Ercan Deniz ile hesaplaşmadık. Hatta bana borçludur. Yaptığımız kira sözleşmesi yazılıdır. Sanıklardan sadece Adem Zeren i tanırım. Bu olayda benim ismimin geçmesi, kamuoyu tarafından bilinen bir kişi olduğumdan dolayıdır. Ağabeyim Ercan Deniz de böyle bir suç işleyecek biri değildir." Özcan Deniz in avukatları, duruşmaların basına kapalı yapılmasını talep etti.

  Bu talebi reddeden mahkeme heyeti, dosyadaki eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı erteledi.
   
 2. R

  Ruhsar Yeni Üye

  Özcan Deniz umarım dolandırıcılık yapmamıştır olmayan imajı zedelenir:)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş