1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Oylum Talu kimdir ?

Konu, 'Sanatçılar ve Sporcular' kısmında Mavi tarafından paylaşıldı.

 1. M

  Mavi Sağlık Ekibi

  Bir kaç kere Habertürk'te sanırım oda haftasonları program yapan birisi Oylum Talu. Gördügüm kadarı ile çenesi kuvvetli olmasına rağmen cok bilgili olduğunu düşünmekteyim. Siz onun hakkında neler biliyorsunuz?
   
 2. a

  ayşe Yeni Üye

  Doğum Tarihi 8 ağustos 1976 Habertürk kanalında burası haftasonu programından tanıdığımız Oylum talu şimdilerde ise acun ılıcalı’nın sundu yetenek sizsiniz türkiye isimli yarışmasının tek bayan jurisi. Habertürk kanalında sunduğu oylum taluyla burası hafta sonu programında büyük bir ilgi toplayan oylum talu acunun programı yetenek sizsiniz türkiye yarışma programındaki görselliği ve fikirleriyle yine bütün ilgi oklarını kendine çekeceğe benziyor.
   
 3. s

  saliormoon Yeni Üye

  Habertürk kanalındaki programınada aynı anda sürdüren oylum talu her iki kanalda’da başarısını sürdüreceğine inanıyorum.

  Güzel yıldız kendisinin ünlü Amerika’lı yıldız aktris Catherina Zeta Jones’e benzetildiğini söylüyor…
   
 4. Murat

  Murat Yönetici

  Programlarında başarılı grafik çiziyor, bende kültür bakımıdan yeterli görmemekteyim.
   
 5. _

  _Caroline_ Yeni Üye

  Şahsen fiziksel görüntüsünden başka birşeyini göremedim. Biraz heyacan olur biraz katılım olur çok donuk bir sunucu.
   
 6. A

  Abdullah Yeni Üye

  Doğum Tarihi 8 ağustos 1976 Habertürk kanalında burası haftasonu programından tanıdığımız Oylum talu şimdilerde ise acun ılıcalı’nın sundu yetenek sizsiniz türkiye isimli yarışmasının tek bayan jurisi. Habertürk kanalında sunduğu oylum taluyla burası hafta sonu programında büyük bir ilgi toplayan oylum talu acunun programı yetenek sizsiniz türkiye yarışma programındaki görselliği ve fikirleriyle yine bütün ilgi oklarını kendine çekeceğe benziyor...

   
 7. r

  rodali Yeni Üye

  surekli cok sey bildigini ispat etme hevesinde nedense :)
   
 8. i

  irem Yeni Üye

  Oylum TALU çok başarılı bir sunucu
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş