1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Otomotiv Mühendisliği Bölümü Geleceği Nedir, Neden Tercih Edilir?

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında Masal Perisi tarafından paylaşıldı.

  1. Masal Perisi

    Masal Perisi Yeni Üye

    Ülkemizde yeni otomotiv fabrikaları, yerli üretim, tarım ve iş makineleri ve ithalat firmaları açılarak yerli otomobil proje çalışmaları devam etmektedir. Benzin fiyatlarının ani değişimlere uğradığı ülkemizde iyi otomotiv mühendisleri olmalıdır ki bu tarz sorunları gelecekte ortadan kaldıracak çözüm yolları geliştirilebilsin.

    Otomobil mühendisliği tercihini genel itibari ile taşıt teknolojisi ile ilgilenen ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu bölüm okuyanlar ve okumak isteyenler öncelikle bu bölüme olan ilgilerinden dolayı bu bölüm tercihinde bulunmaktadırlar. Birçok kişi bu mesleğin geleceği olduğu için illa ki iş bulurum düşüncesine kapılmaktadır; halbuki bu bölümü okurken kendinizi geliştirmezseniz ve sadece bu bölümde okumuş olmak için okursanız illa ki iş bulamaz sahip olduğunuz diplomayı sadece duvarınıza asarsınız. Fakat bu bölümü isteyerek okur ve kendinizi bölümü okuduğunuz süre zarfında kendinizi geliştirirseniz bu bölüm mezunu olur olmaz bu bölümde kendinizi en iyi noktalarda görebilir; tüm iş kapılarının size açılmasına yardımcı olabilirsiniz.
     
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş