1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Ömer Altıparmak kimdir kısaca hayatı

Konu, 'Siyasetçi ve Asker' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  1962 yılında İzmir'de doğan Ömer Altıparmak, 1980 ile 1984 arasında İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Bölümünde okumuş ve mezun olmuştur. 1985 ile 1986'd Ankara Polis Akademisi Özel Eğitim Sınıfını bitirmiştir.

  İleri derecede İngilizce ve orta derecede Boşnakça bilen. Ömer Altıparmak, evli ve iki çocuk babasıdır.
  Ömer Altıparmak.jpg
  Devlet Lisan Okulunda İngilizce Eğitimi alan Ömer Altıparmak, Terörle Mücadele, İstihbarat, Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Kurslarına katılmıştır. 1996-1997 yıllarında Bosna Hersek'de oluşturulan Birleşmiş Milletler Polis Gücü (IPTF) ve 1999-2001 yılları arasında Kosova'da oluşturulan Birleşmiş Milletler Polis Gücü’nde (UNMIK) görev yapan Ömer Altıparmak, Birleşmiş Milletler Polis Gücünde ise Investigation (Soruşturma), Human Rights Regional Coordinator (İnsan Hakları Bölge Koordinatörü), Chief Of Regional Intelligence Unit (Bölge İstihbarat Müdürü) olarak görev yaptı. Yaptığı çalışmalardan dolayı çok sayıda maaş taltifi ve takdirname ile ödüllendirilmiştir.
   
 2. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Paylasim ve anlatim icin tesekkurler ..
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş