1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Okul Aile Birliğinin Yetkilerini Engellemek

Konu, 'Sosyal Konular' kısmında Ottoman tarafından paylaşıldı.

 1. Ottoman

  Ottoman Bölüm Yöneticisi

  Bu yıl okulumuzda yapılan Okul Aile Birliği seçiminden sonra yönetime geldik, ancak sürekli okul müdürü bağış alınan paralara müdahale, Okul Aile Birliğine ait evrakları vermeme ve Okul Aile Birliğinin sadece görüntüde olduğunu tüm sorumluluğun kendine ait olduğunu söylemesinden dolayı görev yapamaz hale geldik, bu durumda ne gibi yol izlemeliyiz?

  Sadece bununla da kalmıyor, kantin, servis gibi alımlarda sadece konu mankeni olduğumuzu ifad ediyor.. Okul aile birliği tüzel bir kişilik ise nasıl olur da böyle bir tavır sergilenebilir?
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Direk Okul aile birliği üyeleri tarafından tutanak düzenleyin ve imza altına alın. Öncesinde yazılı olarak Okul Aile Birliğine ait tüm belgelerin tarafınıza verilmesini istediğinizi belirten bir dilekçe yazın ardından dediğim gibi tutanak ile imza altına aldıktan sonra Milli eğitime gönderin bununla da kalmayın bir örneğini de Danıştaya gönderin hemen denetçi göndermelerini sağlayın. O müdür orada 1 saat durabiliyor mu göreyim.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş