1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Öğretmenler Günü Kutlamaları Mesajları

Konu, 'Haberler' kısmında dilek öğretmen tarafından paylaşıldı.

 1. d

  dilek öğretmen Yeni Üye

  Öğretmenler günü kutlamalarına ait programlar ve kutlama mesajları
  24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı
  Öğretmenler Günü Kutlama Programı

  Öğretmenler Günü 24 kasım kutlamaları bugün başlıyor.Öğretmenler günü Türkiye genelinde düzenlenecek programlarla kutlanacak..
  24 Kasım 2011 Öğretmenler Günü kutlama programı bugün ve 25 Kasım 2011 tarihlerinde bir dizi etkinlikle kutlanacak.
  • [​IMG]
  • Milli Eğitim Bakanlığının programına göre bugün 81 ilden gelen temsilci öğretmenler ve merkez kutlama birimi üyeleri Ankara'daki müzeler ile tarihi yerleri gezecek.
  • Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, il temsilcisi öğretmenleri bakanlıkta kabul edecek ve öğretmenler için Başkent Öğretmenevi'nde akşam yemeği verecek.
  • 24 Kasım Perşembe günü ise, 81 ilden gelen temsilci öğretmenler, Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer'in başkanlığında Anıtkabir'i ziyaret ederek, yüce önder Atatürk'ün manevi huzuruna çıkacak.
  • Anıtkabir ziyaretinin ardından öğretmenler TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edilecek.
  • Kabullerin ardından Başkent Öğretmenevi'nde Milli Eğitim Bakanı Dinçer'in de katılacağı kutlama töreni düzenlenecek. Daha sonra Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünce hazırlanan fotoğraf sergisi, Zafer Çarşısı Galerisi'nde açılacak.
  • Öğretmenler Günü etkinliği, 25 Kasım Cuma günü de devam edecek. 81 il temsilcisi öğretmenler Anıtkabir Müzesi'ni gezecek.
  • Ardından, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül öğretmenleri kabul edecek ve öğretmenlerle öğle yemeğinde bir araya gelecek.


  Memurlar.net
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Bugün Öğretmenler Günü 24 Kasım 2011
  [​IMG]
  Öğrenmeyi ve öğretmeyi amaç edinmiş tüm öğretmenlerimizin günü kutlu olsun..Bugün 24 kasım öğretmenler günü sadece bugün değil bütün günler öğretmenler günü olsa verilen emeklerin karşılığı ödenmez ancak sembolik olarak bugün seçilmiş. Çünkü bugün büyük önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün başöğretmen olduğu gündür.


  Öğretmenlik mesleği yorucu, meşakkatli fakat aynı zamanda en önemli meslektir.Hata kabul etmeyen hataya yer vermeyen bir meslektir.Öğretmenler bir milleti her dönem yeniden ve yeni bilgilerle donatmaktadır.

  24 kasım öğretmenler günü vesilesi ile Yasam ve Sağlık ailesi olarak bütün öğretmenlerimizin sevgi ve saygı ile öğretmenler gününü kutlarız.

  24 Kasım Öğretmenler Günü, 24 Kasım Öğretmenler Günü şiirleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajlarını sizde paylaşabilirsiniz.


   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş