1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Oğlak Burcunun Uyumşu Olduğu Burçlar

Konu, 'Oğlak' kısmında oguz_28 tarafından paylaşıldı.

 1. o

  oguz_28 Yeni Üye

  Oğlak Burcuyla Uyumlu Burçlar Hangileri,
  Oğlak Burcunun Uyumşu Olduğu Burçlar,
  Oğlak Burcu İle Uyumlu Burçlar Nelerdir

  OĞLAK-KOÇ: Geçici heyecanlar ve gerilimli bir ilişki
  OĞLAK-BOĞA: Uyumlu ve kazançlı bir ilişki
  OĞLAK-İKİZLER: Aceleci kararlar
  OĞLAK-YENGEÇ: Tek kelimeyle mükemmel
  OĞLAK-ASLAN: Neden olmasın?
  OĞLAK-BAŞAK: Büyük aşk
  OĞLAK-TERAZİ: Düşünmeyin bile!
  OĞLAK-AKREP: Geliştirici bir ilişki
  OĞLAK-YAY: Macera uzun sürmez
  OĞLAK-OĞLAK: Sıkıcı bir benzerlik
  OĞLAK-KOVA: Etkileyici olabilir
  OĞLAK-BALIK: Romantik ve heyecanlı

  Oğlak burcunun diğer burçlarla olan Uyumu

  Oğlak Koç
  Koç, yaşamı boyunca hep seçmeyi öğrenmiştir. İstediği her şeyi elde etmiştir. Yenilgi kelimesi ona uzak ve yabancıdır. Hele konu aşk ise Koç u esir etmek mümkün değildir. Oğlak, ona hayat dersi verecek kişidir. Önce bozguna uğradığını zanneden Koç için yeni bir süreç başlamıştır. Sonuç ortada: Hem ağlarım, hem giderim!

  Oğlak Boğa
  İki mantıklı güç karşı karşıya. Barış yerine savaşı tercih ederler. Herkes kendi aklını beğenir. Yolun yarısını geçtikten sonra, savaş yerine aşkı tercih ederler. Artık herkes birbirinin zaaflarını bilmektedir. Yapacakları tek şey vardır; aşklarını büyük bir keyifle yaşamak. Uzun ömürlü bir evlilik yaşarlar. Aşırı inatçılıklarını denetim altına alabilirlerse, aralarında uzun tartışmalar da olmaz. Bu evlilikte saygı ön planda olacak ve kaliteli bir beraberlik yaşayacaklardır.

  Oğlak İkizler
  Oğlak genelde ne istediğini bilir, hedeflerini iyi saptar, engel tanımaz ve amacına ulaşır. Yaşamla dans eden İkizler, Oğlak la bir türlü figür tutturamasa da bu danstan vazgeçmez. Zor olsa da İkizler onunla her şeyi denemeye hazırdır. Oğlak ın fikri ise öylesine farklıdır ki, fırtınalı İkizler e liman olmaya hiç niyeti yoktur. Aralarında zamansız bir rüzgâr başlar. Kendini ilk kurtaran İkizler, arkasına bile bakmadan bu evlilikten kaçacaktır.

  Oğlak Yengeç
  Yengeç i sığınağından çıkarmak zordur. Mantığından çok duyguları ile yaşar. Huysuzdur, kaprislidir, romantik ve sevecendir. Fakat Oğlak ın mantığına asla yetişemez. İkisinden birinin bu zıtlıkları kabullenip, kendini karşısındakine teslim etmesi gerekir. Bunu da yapacak olan tabii ki Yengeç tir. Bir Oğlak her zaman Yengeç e karşı zayıftır. Onu koruma içgüdüsüyle hareket eder ve uzun sürecek bir evlilik başlar.

  Oğlak Aslan
  Bir araya gelmelerinin nedenlerini onlar da bilmezler. Çevreleri de şaşkınlıkla izler. Tek ortak noktaları, ikisinin de yönetici bir ruha sahip olmasıdır. Aslan ın tüm görselliği ile kişiliği ortadır. Yönetici ruhunu ortaya çıkarmaktan çekinmez. Oğlak ise çekingen yapısının ardında gizli yöneticilik ruhunu hep arka planda tutar. İkisi de gücü sevdikleri için evlilikleri uzun sürer.

  Oğlak Başak
  Mükemmel bir evliliktir. Sanki yaşama birlikte imza atmak için gelmişlerdir. Hayatı beraber taşımaya her an ikisi de hazırdır. Bazen akıl savaşı yapsalar da, üstünlük tutkuları yoktur. Paylaşacak o kadar çok şeyleri vardır ki, yapacaklarına bir ömür yetmez. Belki uzun vadede evliliğin tansiyonu düşebilir. Fakat aralarındaki iletişim asla kopmaz. Yıllar geçtikçe daha da anlamlı olacak olan bir evliliktir.

  Oğlak Terazi
  Her şeyi ile dengeli bir evliliktir. Yaşamı en güzel şekilde paylaşmak onların elindedir. Çevresine donuk gözlerle bakan bir Oğlak, Terazi nin bakışları ile karşılaştığı zaman sis perdesi ortadan kalkar. Yaşama puslu bakmaktan yorulan Oğlak için Terazi pırıl pırıl parlayan bir gökyüzüdür. Oğlak, yıllardır böyle bir aşkın özlemi içinde ellerini sevgiyle Terazi ye uzatırken, yaşam onlar için o anda başlamıştır. Kaliteli bir evliliktir.

  Oğlak Akrep
  Karşılaşmaları, karlı bir kış gününde yanan bir ateş gibidir. Hipnoz olmuş gibi birbirlerine yaklaşırlar. Fakat birbirlerinin manyetik alanına girmeye korkarlar. Akrep in yakıcı duyguları, Oğlak ın donmuş yüreğini bir anda ısıtır. İkisi de şaşkın fakat mutludur. Zorlukları seven bu iki zıt tip, tüm yaşam güçlerini bu evliliğe taşır. Evliliklerinde yaşadıkları tek olumsuzluk, ikisinde de var olan yöneticilik ruhudur. Bir gün o duyguyu da yenecek ve birlikte olgunlaşacaklardır.

  Oğlak Yay
  Karmaşık bir evlilik ama eğlencelidir. Yay, sosyal yapısını özel yaşamına da taşır. Yaşama iyimserlikle yaklaşan Yay ın felsefesi Oğlak ın çok hoşuna gider. Oğlak onun yanında kendini daha rahat ve güvende hisseder. Evlilikleri gecenin karanlığından, sabahın aydınlığına geçmek gibidir. Bunu da sağlayan Yay dır. Fakat bir gün Yay, önceki ilişkilerinde olduğu gibi yine sıkılacak ve arkasında gözü yaşlı bir Oğlak bırakacaktır.

  Oğlak Oğlak
  Bu evlilikte her biri diğerinin hareketlerini anlayacaktır. Belki abartı zannedeceksiniz ama kesinlikle başarılı bir evliliktir. Gelecekleri her zaman parlaktır. Beraberce emin adımlarla yavaş yavaş yürürken, herkes kendi adımından sorumludur. İdeallerini paylaşırken, birbirlerine destek olmayı da ihmal etmezler. Bu evliliğin ömrü kesinlikle uzundur. İkisinin de paylaşacak çok şeyi vardır.

  Oğlak Kova
  Kova nın ilginç felsefesi ve zorlu yapısı, Oğlak için imkânsız gibi bir şeydir. Tahammül sınırlarını zorlayarak Kova ya sabırlı davranmaya çalışır. Kova herkese ve hiç kimseye aittir. Temelinde hep ben duygusu vardır. Bu duygu yüzünden ömür boyu kalabalıklar içinde bile yalnız kalmayı yeğler. Oğlak bu duyguyu anlayabilir mi? Asla! Fakat yine de bir türlü Kova dan kopmayı başaramaz. Çünkü aşk duygusunu, ona en iyi Kova hissettirir.

  Oğlak Balık
  Balık ın duygusal yapısı ve sığınma isteği, başlangıçta Oğlak için cazip bir çekicilik yaratır. Balık iç güvensizliğini Oğlak sayesinde yener. Yaşamı tek başına yaşamaktan korkan Balık, Oğlak tan cesaret alarak güçlü olmaya çalışır. Bunu yaparken de kendini rolüne öylesine kaptırır ki, bir gün sahiden gerçek bir oyuncu olur. Yaşamı birlikte öğrenirler. Mantık ve duygu alışverişi içinde aralarında güzel bir paylaşım oluştururlar. Her ikisi için güzel bir evlilik olacaktır.
   
 2. N

  Nida Yeni Üye

  Allah Allah zorlasam belki anlaşacammı ne bu oğlakla
   
 3. s

  saydam Misafir

  Ya ne çelişki en başta terazi-oğlak düşünmeyin bile !! diyor sonra...

  pırıl pırıl bir evlilik mükemmel vs. ahaahha tutarlı olmak güzel şey :D
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş