1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Ocak Ayı Oğlak Burcu Yorumları 2012

Konu, 'Oğlak' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Ocak Ayı Oğlak Burcu Yorumu 2012
  Ocak 2012 Oğlak Burcu Yorumları
  2012 Ocak ayı Oğlak Burcu Yorumları

  Oğlak Burcunu Ocak Ayında Neler Bekliyor....

  Ocak ayına bir dolu olaylı ve gergin anlara hazır olun derim. Bir taraftan geçmiş doğru atılımlarınızın maddi meyvelerini alacağınız, parasal getirilerle mutlu olacağınız, diğer taraftan işte geçmiş hatalarınızın veya şansızlıkların artık çekilmez bir noktaya geleceğine şahit olacağınız bir ay olmaya aday.


  [​IMG]
  Çok önemli başlangıçlara adım atacaksınız, belki bu biraz dış etkenler sonucu olacak, sizin kontrolünüz dışında olacak ama olaylar sizi aktif davranmaya, inisiyatifi ele almaya zorlayacak.

  Bazı konularda şartları hiç zorlamayın derim! Hiç iyi sonuç vermezler. Gerilimi artırmak, patlamaya hazır yanardağı patlatmak olur ki, bunun ne size ne de başkalarına bir faydası olmaz. Ama olaylar da patlak verecek gibi görünüyor, işiniz zor.
  [​IMG]
  Epeydir sizi huzursuz eden koşullar açığa çıkmış, hatta raydan çıkmak üzere. Yönetim konumundakilerle, önemli kişilerle veya varsa ortaklarınızla ve aile büyükleriyle büyük bir çatışmanın eşiğine gelebilirsiniz, yolların ayrılacağına işaretler var.. Olaylar kontrolünüz dışında olsa da, inisiyatif sizde. İyi bir lider, yönetici olduğunuzu kanıtlamak için tam zamanı..

  Sorunlu giden ilişkiler gergin ipin üzerinde adeta, koptu kopacak. Gererseniz kopar, hiç kaçarı yok. O yüzden sağduyulu olun ve sizin için öncelik teşkil eden şeyleri saptayın, ve tavrınızı ona göre belirleyin derim. Gergin olayların ardından ay sonunda sakinleşip masaya oturacak ve hesapları yapacaksınız. İşinizle ilgili bazı önemli şeyleri netleştireceksiniz. Para hesabınızı düzene koyacaksınız, ve gelecek için bazı ekonomik kararlar alacaksınız. Bunlar son derece sağlıklı kararlar olacak gibi.

  Her şerde vardır bir hayır misali, gergin durumlar sizin önceliklerinizi daha net anlamanızı sağlayacak ve hayatınızda sizin için anlam taşıyan şeylerin kıymetini anlayıp kabul edeceksiniz.Kimi Oğlaklar yükselmek, sağlam kariyer için ayağına bağ olan şeylerden kurtulmak isteyecek ve bunun için somut adımlar atacaklar bu ay.

  Bir yol ayrımındasınız, bu aydan itibaren somut olarak yaşanacaklar sizi başka bir yola sevk edecek. O yüzden bu ay yaşayacaklarınıza sıradan olaylar olarak bakmayın derim. Gerginlik ve şartları zorlamak size kayıplar verir, sağduyulu ve sakin davranmanız gerekir, sağlıklı anlamak için olan biteni ve ona göre kararlarınızı sağlıklı oluşturmak için.

  Sağlığınız böyle bir dönemde hassaslaşabilir. Hatta sağlığınızla ilgili bir sorun sizi ciddi kararlara sevk edebilir. Kendinizle ilgilenmeniz gerekebilir.

  Bu ay tüm Oğlakları uyarmak isterim, gergin ve öfkeli olmayın, bu şekilde araba vs kullanmayın. Gergin enerjiler geçene kadar sakin ve soğuk kanlı olun derim. bazı Oğlakların sosyal olaylar içinde bulması mümkün, patlamalara vs karşı uyanık olun derim. Olaylı mekanlardan uzak durun. Ay sonunda hava yumuşamaya başlayacak, sabırlı olun her zamankinden fazla..

  Aşka gelirsek, biraz beklemeniz gerekir. Çünkü zaten aşkı yaşayacak durumda değilsiniz bu ay, kendinizle, önemli olaylarla ilgilenmek gereken bir zamandasınız.


  *alıntı*
   
 2. y

  yeşil Yeni Üye

  Oğlak burcunu ocak ayı gergin günler bekliyor
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş