1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Nisan 2012 Terazi Burcu Yorumları

Konu, 'Terazi' kısmında terazi tarafından paylaşıldı.

 1. t

  terazi Yeni Üye

  Terazi Burcu Nisan 2012 Burç Yorumları
  2012 Nisan Ayı Terazi Burcu Yorumları
  Nisan 2012 de Terazi Burcunu Neler Bekliyor

  2012 Nisan Ayı Terazi Burcu
  [​IMG]
  Ocak ayının ilk iki haftası boyunca, size karşıt görüşte olan insanlarla biraraya gelmek zorunda kalabilirsiniz. Ve siz bu durumda bazı şeyleri fazlasıyla abartarak tartışmalar yapmaktan geri durmazsınız. Sözlerinizi sakınmadan kim olursa olsun ifade etmekten yana olursunuz. Yeni ufuklar keşfetmek, entellektüel alanlara yönelmek ve maceraya tutkunluğunuz gözle görülür şekilde artabilir, kısaca size gezginci diyebiliriz. Bilim, felsefe, dinler konusunda bilgi sahibi olmak isteğiniz yükselecektir. Bazı teraziler, ülke değiştirebilir, başka bir ülkede yaşamak için girişimde bulunabilirler. Yabancı insanlarla ilişkiler kurmak hoşunuza gidebilir, hatta bir gönül birlikteliği bile yaşayabilirsiniz.  Isı ve Işık kaynağı Güneş, 1 - 22 Ocak tarihleri arasında kariyer ve meslek evinizdeki seyrini sürdürecek oluşunun size olan etkisiyle Ocak ayı genel etkilerinizle devam ediyorum.

  Güneş, öncelikle oğlak burcunda bulunduğundan sizin burcunuzla sert bir açı yapacaktır. Bu durumda geleceğinizi elinizde tutmak isteğiniz ve kendiniz işinizle ifade edişinizde de sert tavırlar mümkün olabilir. Mevkii veya ün sahibi olmak için fazlasıyla istekli olmak fakat bunu gerçekleştirmek isterken işinizden başka birşey düşünmemek, duygusal yönden hiçbir şeyin işiniz kadar sizi memnun etmemesi, işinizle ilgili gücünüzü diğer kişiler üzerinde baskı olarak kullanmak ve bu nedenle agresif bulunmak genel olarak etkili olabilir. İşiniz yoksa eğer, bu dönemde iş başvurularında bulunabilir ve bu zorlu enerjiyi bu alanda kullanır, marsın da enerjisinden faydalanıp iş sahibi olabilirsiniz. Zorlu enerjilerde kişi eyleme daha dönük olduğundan siz de daha atak davranarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.
   
 2. M

  Misafir Misafir

  umarım iyi olur hersey
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş