1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

nasıl biriyiz..?

Konu, 'Günlük Burçlar' kısmında yosun tarafından paylaşıldı.

 1. yosun

  yosun Süper Yönetici

  OCAK
  Hırslı ve ciddi kişiliktedirler. Öğrenmeyi ve öğretmeyi severler. İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmayı severler. Çok eleştiriler. Akılı, planlı ve programlıdırlar. Duyarlı ve derin hisleri olan insanlardır. İnsanı nasıl mutlu edeceklerini bilirler. Bünyeleri kuvvetlidirler. Zor heyecanlanırlar. Romantiklerdir ama aşklarını ifade etmekte zorlanırlar. Çocukları severler, evcil ve sadık birer eş olurlar. Kolayca kıskanırlar. Sosyal yönden zayıftırlar.

  ŞUBAT
  Somut şeylere önem verirler. Değişkendirler. Sessiz, utangaç ve ağırkanlıdırlar. Kendilerine güvenleri pek yoktur. Dürüst ve özgürlüklerine düşkünlerdir. Bazen saldırganlaşırlar ve kesin olmayan işlerden hoşlanmazlar. İnatçıdırlar, hayallerinin peşinden gitmeyi severler. Batıl inançlara eğilimlidirler.

  MART
  Çekicidirler. Esrerengiz, utangaç ve tutucudurlar. Rahatlarına düşkün ancak duyarlı insanlardır. Cömert ve sempatiktirler. Hizmet etmekten zevk alırlar ve kolay sinirlenmezler. Güvenilirlerdir ve nezakete önem verirler. İyi bir gözlemci ve aynı zamanda intikamcıdırlar. Seyahat etmeyi ve dikkat çekmeyi severler. Merakları dekorasyon, sevdikleri müzik tempoludur.

  NİSAN
  Aktif ve enerji doludurlar. Çabuk karar verip, çabuk pişman olurlar. Şefkatli, mantıklı ve diplomatiktirler. İnsanları teselli etmeyi sever, dostlarıyla yakından ilgilenirler. Cesur ve maceraperesttirler. Sevgisini ve ilgisi belli eden hafızası güçlü insanlardır. Baş ve göğüs hastalıklarına eğilimlidirler.

  MAYIS
  Sert yapılı, kolay sinirlenen ve aynı zamanda kolay ilgi çekebilen yapıdadırlar. Fiziksel güzelliğe önem verip, motivasyona ihtiyaç duymazlar. Sistematik çalışırlar ve hayal kurmayı severler. İleri görüşlüdürler. Kolay sakinleştirilebilen bir yapıları vardır ve anlayışlıdırlar. Kulak ve boyun bölgeleri hassadır. Edebiyata ve sanata ilgileri vardır. Evde oturmayı ve çocukları pek sevmezler.

  HAZİRAN
  Aynı anda birden fazla şey düşünebilirler. Nazik, tatlı dilli ve hassas insanlardır. Kararsız bunun yanı sıra komik ve eğlenceli insanlardır. Konuşkandırlar ve kolay arkadaşlık edinirler. Kolay incinirler ancak çok inatçıdırlar. Gribe yatkın bünyeleri vardır.

  TEMMUZ
  İyi bir sırdaş olmalarının yanı sıra anlaşılması güç insanlardır. Aşırı gururludurlar ve başkalarının düşüncelerine aşırı önem verirler. Sokulgan ve sempatiktirler. Asla kin tutmazlar. Yalnız olmayı severler. Kolay öğrenirler. Arkadaş sıkıntısı çekmezler. Mide sorunları vardır. Zor ikna edilebilen insanlar grubundadırlar. Ağır işleri severler.

  AĞUSTOS
  Şakalaşmayı severler, duyarlı ve ilgilidirler. Liderlik özellikleri vardır. Kokusuzdurlar. Ruh bilimiyle ilgilenirler. Kolay provoke dilebilir olmalarının yanı sıra dikkatli ve tedbirlidirler. Bağımsızlıklarına düşkündürler. Yol göstermeyi severler ve Romantiktirler.
  EYLÜL
  İnsanların hatalarını yüzlerine vurmayı severler. İyi birer konuşmacı olmalarının yanı sıra, detaylarla uğraşmayı severler. Sadık ve güvenilir insanlardır ve sorumluluk almayı severler. Bilgi ve kültüre önem verip, spor ve seyahati severler. İlişkilerde seçicidirler. Hislerini daima kendilerine saklayan insanlardandır.

  EKİM
  Herkesle sohbet etmeyi severler ve ilgi odağı olmak isterler. Yalancılığı ve yapmacıklığı sevmezler. Arkadaşlarına çok önem verirler. Çabuk kırılıp ancak çabuk toparlanırlar. Bencildirler, kendiliğinden yardım teklif etmezler. Başkalarının düşüncelerine önem verirler. Duygusal, kendilerine kolay güvenmeyen ve etraftan çabuk etkilenen bir yapıları vardır.

  KASIM
  Eğlenceli bir kişilikleri vardır ve insanları kolay etkilerler. Kontrolü ele almayı severler. Enerjik ve çevresini motive eden tiptedirler. İyi birer lider olurlar. İçten ve yardımseverdirler. Adil davranırlar. Sürprizleri sever, hataları affetmezler. İradeleri güçlüdür. Derin duygularla severler. Herkesi olduğu gibi kabul edip, iyi birer sırdaş oldukları söylenir.

  ARALIK
  Sadık, cömert ve sabırsızdırlar. Birlikte vakit geçirmek için ideal insanlardır. Azimlidirler. Sosyal yönleri oldukça kuvvetlidir. Dostlarını kendilerinden fazla düşünürler. Kızgınlıkları uzun sürmez. Sevildiklerini hissetmek isterler. Espri anlayışları gelişmiştir.


   
 2. yosun

  yosun Süper Yönetici

  OCAK
  Hırslı ve ciddi kişiliktedirler. Öğrenmeyi ve öğretmeyi severler. İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmayı severler. Çok eleştiriler. Akılı, planlı ve programlıdırlar. Duyarlı ve derin hisleri olan insanlardır. İnsanı nasıl mutlu edeceklerini bilirler. Bünyeleri kuvvetlidirler. Zor heyecanlanırlar. Romantiklerdir ama aşklarını ifade etmekte zorlanırlar. Çocukları severler, evcil ve sadık birer eş olurlar. Kolayca kıskanırlar. Sosyal yönden zayıftırlar.

  işde ben:)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş