1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Nargile Sigaradan Daha Mı Zararlı?

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında hayal perisi tarafından paylaşıldı.

 1. h

  hayal perisi Yeni Üye

  Kimileri sigara içmekten kendini alıkoyamaz. Kimileri ise sigara içmem ama nargilesiz yapamam der. Peki, hiç düşündünüz mü hangisi daha zararlı? Sigara dediğinizi duyar gibiyim; ama yanılıyorsunuz. Yapılan araştırma sonuçlarına dayanarak uzmanlar pipo ya da nargile tarzı alışkanlıkları edinenlerin sigaradan daha fazla zarar gördüklerini söylemektedirler. Hele bir de meyveli nargileler çıktığından beri nargile tüketiminde daha yoğun bir artış görülmeye başladı. Aslında insanlar bir sigara yerine arada bir nargile keyfi yaparım derken ne kadar yanılıyorlar. Bir kere nargile tüketiminde bulunan bir birey 1 paket sigara içmiş kadar zarar görmektedir. Ve her ne kadar siz inanmak istemeseniz de sigara gibi nargilenin de bağımlılık yaptığını unutmamanız gerekmektedir. Şimdi soruyorum sizlere nargile kullanmaya devam etmeyi hala düşünüyor musunuz?
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Nargile daha tehlikeliyse o zaman ikisine birden savaş açmalı kahrolsun zehir tacirleri kahrolsun geleceğimizi zehirlenleyenler.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş