1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Müziklerin Efendisi Arabesk Konusu

Konu, 'Televizyon' kısmında rana tarafından paylaşıldı.

 1. r

  rana Yeni Üye

  Müziklerin Efendisi Arabeks Dizi Konusu,
  Müziklerin Efendisi Arabeksin Konusu
  Müziklerin Efendisi Arabeks Dizisi konusu,

  Müziklerin Efendisi Arabeks Konusu
  Kaset çıkarmak için Anadoludan Unkapanındaki Plakçılar Çarşısına gelen insanların yaşadıkları Konu alan Müziklerin Efendisi Arabesk dizisinin önemli karakterlerinden birini uzaylı türkücü Mustafa Topaloğlu canlandıracak.
  Fakat Mustafa Topaloğlu bu kez uzaylıyı değil, Yüzüklerin Efendisi Mustafayı oynayacak. Topaloğlu gibi Faik Öztürk de, kaset çıkarıp ünlü olma hayaliyle Plakçılar Çarşısına gelenlerin hayalleriyle oynayacak.

  Müslüm Gürsesle kankası Yunus Bülbüle düşen görev ise; Ezik rolündeki Bülbülle dizide kendi ismiyle oynayacak Müslüm Gürses, hayalleriyle oynanıp, kandırılan ve paralarını sahtekâr müzik yapımcılarına kaptıran gençlerin sığındıkları liman olacak.
  Müslüm Gürses dizide tıpkı Ezeldeki Ramiz Dayı gibi özlü sözleriyle Ezike yönlendirip, kötülerin üzerine salacak.
   
 2. A

  Abdullah Yeni Üye

  Mustafa Topaloğlu bu kez uzaylıyı değil, Yüzüklerin Efendisi Mustafayı oynayacak. Topaloğlu gibi Faik Öztürk de, kaset çıkarıp ünlü olma hayaliyle Plakçılar Çarşısına gelenlerin hayalleriyle oynayacak....
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş