1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Mutlu Birliktelik İçin Neler Yapmalısınız?

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında denizfeneri tarafından paylaşıldı.

 1. d

  denizfeneri Yeni Üye

  Eşinizle mutlu bir birliktelik kurmak mı istiyorsunuz? Eşinizi mutlu edemediğinizi mi düşünüyorsunuz? O halde size vereceğim önerileri uygulamaya ne dersiniz?

  *Öncelikle ilişkinizde sevgi, saygı ve güç dengesini sağlam temeller üzerine oturtmanız gerekmektedir. Eğer bir taraf fazla baskıcı ise sevilenden uzaklaşma eylemi ile karşı karşıya kalınacağı için öncelikle bu kurala dikkat etmeniz atacağınız en doğru adım olacaktır.

  *Hatalı yaptığınız söylenilen davranış size göre doğru ise bunu partnerinize neden hatalı olduğunu sorarak öğrenebilirsiniz. Karşınızdaki kişinin bu davranıştaki yanlışı düşünmesini sağlayarak onun doğruyu bulması için ortam yaratabilirsiniz.

  *İlişkinizi monotonluktan kurtarmalısınız. Önceden tek başınıza yaptığınız aktiviteleri partnerinizle yapmaya ne dersiniz?

  *İlişkilerinizde karşılıklı fedekarlık ve özveri içinde davranırsanız ilişkiniz daha kaliteli bir şekilde devam edebilir.

  *İlişkinizde cinsel birlikteliğe de çok önem vermelisiniz. Ateşli bir sex hayatı ile yepyeni bir birlikteliğe adım atmaya ne dersiniz?

  *Mutlu birliktelikleriniz için birbirinize ayırdığınız vaktin bir kısmını da sevdiğiniz arkadaşlarınıza ayırarak gününüzü daha renkli geçirmeye çalışabilirsiniz.
   
 2. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Butun noktalarin hepside gayet önemli seyler.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş