1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Mutfaklarımız için yeni trendler

Konu, 'Dekorasyon' kısmında Nehir tarafından paylaşıldı.

 1. Nehir

  Nehir Bölüm Yöneticisi

  Mutfak günün en çok zaman geçirilen yerlerinden birisidir. Diğer odalara gösterdiğiniz özeni ve moda anlayışını[​IMG] mutfağınıza da uygulamak ister misiniz?
  Mutfağınızda Trendi Yakalayın!
  Mutfağınızda Trendi Yakalayın!
  Duvar çıkartmaları: Mutfağınızı çok kısa sürede değiştirmek için en pratik yöntemdir. Birkaç dakika içinde duvarlarınıza transfer edilebilir çıkartmalardan uygulayarak[​IMG] istediğiniz havayı yaratabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken[​IMG] sudan uzak bir bölgede bu uygulamayı kullanmak olacaktır.

  Yemek masanızın arkasındaki duvara[​IMG] ayna veya resim asmak yerine[​IMG] bu çıkartmaları kullanabilirsiniz. Böylece[​IMG] odak noktası yaratmış olursunuz.

  Bu uygulamayı çocuklarınızla beraber yaparak[​IMG] ortak bir eğlence zamanı yaratabilirsiniz.

  Raf arası gibi gözünüze hoş görünmeyen yerlere[​IMG] slogan veya ikonlardan çıkartmalar yapıştırmak[​IMG] o bölgeyi canlandıracaktır.

  Ahşap Panel: Mutfağınızda kullanabileceğiniz bir başka dekorasyon tarzı ise[​IMG] ahşap panellerdir. Özellikle Country tarzı bir mutfakta[​IMG] mekanın dili haline gelecektir. Duvarlarınızı değişik renklerde boyayarak da etki yaratabilirsiniz. Ancak ahşap panellerle düzenlenmiş bir mutfak ağır ama keyifli görünecektir. Dikey çizgiler mekanı yüksek gösterir ve pürüzlü duvarları kaplamanın en iyi yolu ahşap panellerdir.

  Paneli[​IMG] mutfakta hakim görünen rengi bastırmak için[​IMG] tamamlayıcı bir renge boyayın.

  Uzun ömürlü olması için[​IMG] fildişi boya kullanabilirsiniz.

  Yıpranmış görünüm için[​IMG] kireç efektli finişler uygulamak da farklı bir hava katacaktır.

  Duvar Kağıtları: Duvar kağıtlarının kullanımında yatak odası veya salonla sınırlı kalmayın. Son zamanlarda yemek odaları ve mutfaklarda açık alanlar[​IMG] ferah mekanlar yaratmak için[​IMG] duvar kağıdı tercih ediliyor. Duvar kağıtları[​IMG] yemek odası veya mutfaklarda daha geniş bir alan yaratmak[​IMG] kişisel bir tarz yaratmak için çok yaratıcıdırlar.

  Su ya da yağ sıçrayan alanlarda duvar kağıdı kullanmayın.

  Büyük düşünün. Geniş örnek skalasından birini uygulamadan önce[​IMG] duvarın özelliklerine göz atın.

  Country görünüm için[​IMG] mutfak rafını veya önü camlı olan mutfak dolaplarının arka bölümünü kağıtla kaplayın.
   
 2. I$ık

  I$ık Gümüş Ufağı

  Mutfagımızı bir dekaratöre versek bunları o yapsa çok uzun bu işler ve profosyonellik ister.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş