1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Mutfak Masası Dekorasyonu

Konu, 'Dekorasyon' kısmında ender tarafından paylaşıldı.

 1. ender

  ender Yeni Üye

  Mutfak masası dekorasyonu yaparken öncelikle mutfakta kullanacağınız tüm unsurların birbiri ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Perdesinden masasına; duvarından yer döşemelerine kadar her unsurun uyumlu olması gerekmektedir. Masa örtüsü, perdeler gibi her dekor unsurunun renk, desen ve modelinde bütünlük arz edecek şekilde tercihte bulunmalı; genel itibari ile mutfak dekorasyonundaki uyum ile evin genel dekorasyon anlayışında bütünlük oluşturabilirsiniz.

  renkli-minder.jpg

  Evinizde modern anlayışla dekor edilmiş odalar hakim ise mutfağınızda da dolabından masasına kadar modern mutfak dekorasyonu uygulaması gerçekleştirmelisiniz. Masa dekorasyonlarınızda da modern görünümlü sarkıt lambalar; modern görünümlü sandalye ya da masa tercihlerinde bulunarak istediğiniz havayı yaratabilirsiniz. Sandalye kumaşı ve masa örtüsünü aynı renk ya da desende tercih edebilir; perdeyi de aynı renk- desen tercihinde bulunarak mutfak dekorasyonunuzda ben burdayımlığı elde edebilirsiniz.

  2012-modern-mutfak-dekorasyonu-5.jpg

  mutfak-masasi-modelleri-resimli-yemek-tarifleri.jpg

  Mutfağınızda doğal bir ortam yarattıysanız mutfak masanızı ahşap seçebilir; mutfakta kullandığınız unsurların dekorasyonuna uygun bir örtü ve üzerine bahar çiçekleri olan bir vazo ile dekorda olması gereken ortamı yakalayabilirsiniz. Yazımda ara ara sizlerle paylaştığım resim görsellerinden yararlanarak mutfak masası dekorasyonunuzu tamamlamaya ne dersiniz?

  kırmızı-mutfak-masası-modelleri.jpg

  Köşeli-Şık-Beyaz-Mutfak-Masası-Modelleri.jpg

  7-aplaceforustodream.jpg
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş