1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Mutfak Dekorasyonu İçin Birtakım Tavsiyeler

Konu, 'Dekorasyon' kısmında Hayal Gemisi tarafından paylaşıldı.

 1. Hayal Gemisi

  Hayal Gemisi Yeni Üye

  Sizler için bu yazımda mutfak dekorasyonunuzu değiştirmek isteyenler için birtakım tavsiyeler hazırladım. Bu tavsiyelerden yararlanmaya ne dersiniz?

  *Ankastre mutfaklar mutfak dekorasyonlarına yenilik katma arzusu içerisinde olanlar için vazgeçilmez tercihler arasında yer almaktadır.

  *Modern mutfak dekorasyonu yaratmak isteyenler parlak renk tercihlerinde bulunurken; klasik mutfak dekorasyonu yaratmak istiyorsanız abartıdan uzak ve doğal renk tercihlerinde bulunabilirsiniz.

  *Ahşap renk tercihinde bulunmanız durumunda siyah, beyaz ve kırmızı renkten yararlanarak da mutfaklarınızda aradığınız dekoru gerçekleştirebilirsiniz.

  *Kırmızı ve ahşap renk bütünlüğü ile mutfağınızda oldukça iştah açıcı bir ortam yaratabilirsiniz.

  *Mutfağınızda yeterli aydınlatma yoksa duvar panellerinden de yararlanabilirsiniz.

  *Siyah bir renk tercihinde bulunmanız durumunda modern mutfak dekorasyonu ihtiyacınıza cevap bulabilirsiniz. Klasik mutfaklarda ahşap rengin yanı sıra yeşil tonlarına yakın ahşap renk tercihinde bulunabilirsiniz.

  *Ankstre mutfağınız varsa bu mutfağa uygun masa ve sandalye tercihleriniz ile mutfağınızda bir bütünlük yaratabilirsiniz.

  *Pastel renk tercihleriniz ile de mutfaklarınızda aradığınız ahşaplığı bulabileceksiniz.

  *Mutfaklarınızda avizelerin yanı sıra farklı dekoratif aydınlatma ürünü tercihlerinde bulunabilirsiniz.

  *Mutfak dolabı tercihinizi az yer kaplayan ve kullanışlı çekmece ve dolabı bulunan mutfak dekorasyonu tercihiniz ile gerçekleştirebilirsiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş