1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Münevver'in Babası Canlı Yayında Çıldırdı!..

Konu, 'Güncel' kısmında ~Ecrin~ tarafından paylaşıldı.

 1. ~Ecrin~

  ~Ecrin~ Yeni Üye

  3 Mart'ta başı kesilerek öldürülen Münevver'in babası Süreyya Karabulut* Avcılar'daki Garipoğlu ailesine ait holding binası önünde bir basın toplantısı yaptı ve ilginç açıklamalarda bulundu.İşte 'kanlı testereyle' geldiğini söyleyen baba Karabulut'un açıklamaları...
  - Ben o... çocuğu değilim. Beni birinin öldürmesi gerekiyorsa siz öldürün. Ama siz beni öldürmeyin. Siz beni canlandırın
  - Garipoğlu ailesi gerekeni yapmadığı için ben bu eylemi yapıyorum
  OĞLUM BENİ TERKETTİ
  - Bu cinayetin arka bahçesini söylüyorum. Ben arka bahçeden içeri girdim ve diyorum ki Garipoğlu ailesinin etrafındaki insanlar paçavraya dönmüştür. Oğluma seslenmek istiyorum. Oğlum* evladım* bir evladımı toprağa gömdüm* öbür evladım beni terk etti. Oğlum dayının yanına gelen insanlardan dahi haberim var.

  KANLI TESTEREYLE GELDİM
  - Bu hediye paketinin içinde kanlı testere var. Gömleğim ve pantolonum bir haftadan beri aynı şeyleri giyiyorum.

  - Ben burada çok yoruldum. Pazartesi* Salı ve Çarşamba günleri hiç biryerde çıkmıyorum. Çok yorulduk* çok hırpalandık. Allah kimsenin başına vermesin.

  - 3 milyon Euro neden niçin Balat Şubesi Garanti Bankası’na geliyor? 3 milyon Euro başkaları gibi neden İsviçre hesabına yatmıyor?
  Ben bu talep ettiğim parayı kayıt altına almak isterdim.

  - Bu para benim hesabıma yatacaktı. Neden yatmadı biliyor musunuz? Hayyam Garipoğlu benden korkuyormuş.

  - Hepinizin bildiği gibi ben lokanta aşçısı değilim* onları da yadırgamıyorum. Dini bütün bir resmi kurumda görev yapıyorum. Sağlığım görevim işim kızımın acısı ayrı.

  - Bu para bu tuzağın bir parçası. Cemil Baran denilen isim* Ahmet’in kim olduğunu açıklayacaktır* o isim benimle mezara gidecektir. Ama kimseye yalvarmıyorum. Önce Allah’ım sonra devletim var. Onun için bu saatten sonra* eğer bugüne kadar kime kötü bir şey söylediysem* basın mensupları benim hep yanımda oldu. Tabi sizinde patronlarınıza bir sorumluluğunuz var. 24 saat boyunca hepinizle ayrı ayrı konuşmaya çalıştım.

  - Neden ben Sarıyer Vergi Dairesi’ne 7.5 milyar vergi ödüyorum? Ben belgeyse kanıtla gidiyorum.

  - Ölmezsem tabi* öldürmezlerse tabi…

  ÖNCE CEM TESLİM OLACAKTI* SONRA PARA GELECEKTİ
  - Bu para Garanti Bankası’na gelecekti. Ama paradan önce Cem Garipoğlu* ayın 25’inde teslim edilecekti* ondan sonra bu para gelecekti* şartım oydu.

  - Ben Garipoğlu’nun yediği balık parasıyla ben bir ay çalışıyorum.

  - Bu para niçin gelmedi hesaba? Hayam Garipoğlu benim aptal olmadığımı biliyor. Dolayısıyla 25’inde teslim olmadı* teslim edilmedi. Teslim edilmedikten sonra ben bu parayı kabul etmedim. 'Parayı bırak' dedim* Cem Garipoğlu teslim olacak.

  - Ben Allah’ıma dua ettim* bu para gelsin. Ama demedim ki bu para geldiğinde her şey kapansın her şey bitsin.

  - Benim hesabım resmi hesaptır. Ben yıllık gelir vergisine tabi olan insanım. Onun için benim hesabımdan sonra MS Derneği'ne gidecekti.

  - Ama bu cinayetin arka bahçesine girdim. Cemil Baran’a sesleniyorum. Ahmet’i açıklamak sana düşecek. Neden Ahmet* niçin Cemil Baran.

  - Köprü altında konuşuldu bunlar* iş dünyası geldi oralara.

  (Hürriyet)

   
 2. zehra

  zehra Yeni Üye

  yaaa bu konu beni çok bunaltı artık...tamam bir olay olmuş çok kötü inşlh zanlı en kısa zamnda teslim olur.....münevverede çook üzüldüm allah rahmet eylesin..allah ailesine sabır versin . ama aile kızlarına çok sahip çıkmamış benim şahsi fikrim saldım çayıra mevlam kayıra olmuş biraz tabi onlarda böyle olsun istememiştir ama bence oğlanın zenginliği onları büyülemiş zaten para isteme konusundan da belli bir şey belki babanın çok haberi yok bu işlerden ama anne kızını süslemiş süslemiş gezmeye yollamış bunları o yaştaki bir kızın gecenin geç saatlerinde ne işi var öyle yerlerde bence çocuğunu ne çok sıkacaksın nede çok serbest bırakacaksın...bence onlar çok serbest bırakmışlar.....allah kimsenin başına böyle birşey vermesin.........................tekrar belirteyim bu benim şahsi fikrim
   
 3. t

  tebessüm Misafir

  işin cılkı çıktı olan ölene oldu
   
 4. ~Ecrin~

  ~Ecrin~ Yeni Üye

  kesinlikle katılıyorum size.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş