1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Muhteşem Yüzyıl TVEN

Konu, 'Televizyon' kısmında dooris tarafından paylaşıldı.

 1. d

  dooris Yeni Üye

  Muhteşem Yüzyıl yeni dönemde Tven kanalında, Muhteşem Yüzyılın yeni bölümleri hangi kanalda, Muhteşem Yüzyıl Tven'de izlenecek.

  Doğuş Yayın grubunun sonbaharda yayına başlaması planlanan yeni kanalı TVEN, sektöre bomba gibi bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

  Bir süredir TNTnin peşinde olduğu ve 39 bölüm karşılığında 50 milyon doların teklif edildiği öne sürülen Show TVnin fenomen dizisi Muhteşem Yüzyılın TVEN e satışının tamamlandığı belirtildi. Bununla yetinmeyen kanal yönetiminin sessiz sedasız dev bir transfere daha imza attığı iddia edildi. Star TVnin Adam Filmin çektiği sıradışı polisiye dizisi Behzat Ç.yi de TVEN
   
 2. i

  irem Yeni Üye

  TVEN kanalında Muhteşem yüzyıl ve Behzat Ç yi uydusu olanlarmı izleyebilecek
   
 3. Murat

  Murat Yönetici

  Muhteşem Yüzyılın yeni kanalı hangisi
  Muhteşem Yüzyıl hangi kanalda başlıyor
  Muhteşem Yüzyıl yeni sezonda hangi kanalda

  Bir süredir TNT'nin peşinde olduğu ve 39 bölüm karşılığında 50 milyon doların teklif edildiği öne sürülen Show TV'nin fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl”ın TVEN 'e satışının tamamlandığı belirtildi.

  Sonbaharda yayın hayatına başlayacak olan TVEN kanalı Muhteşem Yüzyılı satın alarak televizyonculukta iddialı olduğunu ispatladı.
   
 4. A

  Abdullah Yeni Üye

  Muhteşem yüzyıl ve Behzat Ç yi uydusu olanlarmı izleyebilecek..
   
 5. Nehir

  Nehir Bölüm Yöneticisi

 6. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  tvEN kimin kanalı? doğan grubunamı ait acaba ?
   
 7. g

  gülgüzeli Yeni Üye

  Televizyon dünyası gündeme gelen transfer haberleriyle çalkalanıyor.

  TNT’nin peşinde olduğu “Muhteşem Yüzyıl”ın yanı sıra “Behzat Ç.”nin de Doğuş Yayın Grubu’nun yeni kanalı TVen’e geçtiği, ön sözleşmelere imzaların atıldığı ortaya çıkmıştı.

  Ancak TVen’in 39 bölüm karşılığı 45 milyon dolar ödeme yapacağı “Muhteşem Yüzyıl”ın yapımcısı

  Timur Savcı, konuyla ilgili yaptığı açıklamayla kafaları karıştırdı. Savcı, “Muhteşem Yüzyıl dizisi için sezon sonunda bazı kanallardan transfer teklifi geldiği doğrudur. Bugün çıkan transfer haberleri ve bütçeleri asılsızdır. Henüz herhangi bir kanalla anlaşma sağlanmadı, kesinleşen bir durum söz konusu değil. Görüşmelerimiz halen devam etmektedir” açıklamasını yaptı.
   
 8. K

  Karnivor Yeni Üye

  Doğuş Grubu'nun Eylül ayında yayına başlayacak yeni kanalı TVen'e transfer olduğu açıklanan Muhteşem Yüzyıl'ın transferden vazgeçtiği iddia edildi.

  Show Tv'nin ücret konusunda artış yapması ise bu karara gerekçe olarak gösterildi. Cengiz Semercioğlu'nun canlı yayında Medya Mahallesi'nde açıkladığı bu iddia için, kanallardan herhangi bir resmi açıklama henüz yapılmadı.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş