1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Muhteşem Yüzyıl Sultan Süleyman'ı Kim Öldürtmeye Çalışıyor

Konu, 'Televizyon' kısmında Mevsim tarafından paylaşıldı.

 1. M

  Mevsim Yeni Üye

  Muhteşem Yüzyıl Pazar'da tebdili kıyafetle gezerken dizisinde Sultan Süleyman'a Kimler Düzenleyecek, Sultan Süleyman Suikasttan Kurtulacak mı?

  Muhteşem Yüzyılın yeni bölümüyle yine yer yerinden oynayacak. Geçen bölümde Hatice Sultan Pargalının acısını çıkarmak için Hürrem'i öldürtmeye çalışmıştı.

  Bu bölümde Hürrem kendisini öldürmeye gelen cariyeyi engelliyor ve durumu hemen Süleymana iletiyor. Duruma çok sinirlenen Süleyman Hatice Sultan hakkında herkesi üzen bir karar alıyor.
  [​IMG]
  Bu hafta yayınlanan fragmanda Süleyman'a kimliği belli olmayan kişiler suikast düzenliyor. Süleyman bu suikasttan kurtulacak mı? Onu kim kurtaracak? Bu soruların cevabı için Muhteşem Yüzyılın yeni bölümünü beklememiz gerekecek...
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  15 Temmuz 1539'da Ayas Mehmed Paşa'nın ölümüyle boşalan sadrazamlığa Lütfi Paşa getirildi, Nisan 1541'de, aynı zamanda Süleyman'ın kardeşi de olan, karısı Şahhuban Sultan'a tokat atması sebebiyle Lütfi Paşa; padişah tarafından Dimetoka'ya sürülürken, yerine Hadım Süleyman Paşa getirildi. bu iki olayı kaydedin derim.
   
 3. N

  Nursultan Yeni Üye

  Sultan Süleyman'a kardeşi o kadar öfkeli ki o bile öldürmeye çalışıyor olabilir
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş