1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Muhteşem Yüzyıl 29.Bölümünde Neler olacak

Konu, 'Televizyon' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Muhteşem Yüzyıl 29.Bölümünde Neler olacak
  Muhteşem Yüzyıl 29.Bölümde ne olacak
  Muhteşem Yüzyıl 29. Bölümde olacaklar


  Hatice Sultan ile Pargalının bebeğinin kurtulacağı ve bebeğin yaşayacağını düşünüyoruz. Prenses ile Sultan Süleyman arasında didişmeler devam edecektir. Hürrem Sultan pargalıdan intikam almak icin planlarına devam edecektir.  Geçtigimiz bölümde neler olmuştur hatırlayalım.


  Sultan Süleyman, Prenses İsabella yı esiri olarak tutmaya karar verir. Habsburg Hanedanı ndan Prens Frederick in nişanlısı olan güzel Prenses in, Osmanlı Devleti ne getireceklerini görmek istemektedir.

  Prenses İsabella, Sultan Süleyman ın kölesi olmayı kabul etmeyecektir. Nişanlısı Prens Frederick in, Sultan Süleyman a, bir Prenses i esir tutmanın bedelini ödeteceğinden emindir.

  Yakup Efendi Hürrem in istediği zehri yapacaktır. İbrahim Paşa yı yavaş yavaş öldürecek bu zehri bulaştırmak için, Hürrem in İbrahim Paşa nın yanından hiç ayırmadığı bir eşyasını ele geçirmesi gerekmektedir.

  Bali Bey, Sultan Süleyman ın kendisine emanet ettiği savaş ganimetlerini, Budin den İstanbul a getirmiştir. Sultan Süleyman ın İbrahim Paşa ya hediye ettiği heykeller de bu ganimetin arasındadır. İbrahim Paşa heykelleri, sarayının bahçesine diktirir. Hatice Sultan heykellerin uğursuzluk getirmesinden korkmaktadır.

  Sultan Süleyman hayırda bulunması için, Mahidevran ın ödeneğini arttırır. Gül Ağa, Sultan Süleyman ın Mahidevran ın ödeneğini arttırdığı bilgisini Hürrem e yetiştirecektir.

  Hızlı bir çapkın olan Bali Bey, bir genç kızı, çarşıda kendisini rahatsız eden adamın elinden kurtarır. Genç kız Bali Bey e teşekkür etmek yerine, Bali Bey i tersler. Bali Bey bu güzel ve cebbar kızdan oldukça etkilenir.
   
 2. N

  Nida Yeni Üye

  Muhteşem Yüzyılda kurgu hataları olmasına ragmen birbirinden heyecanlı bölümler birbirini takip ediyor.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş