1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Muhteşem yüzyıl 27.Bölümde neler olacak?

Konu, 'Televizyon' kısmında SaHRa tarafından paylaşıldı.

 1. S

  SaHRa Yeni Üye

  Muhteşem yüzyıl 27.bölüm neler olacak
  Muhteşem yüzyıl 27.bölüm olaylar
  Muhteşem yüzyıl 27.bölüm fragmanı


  27. Bölümde muhteşem yüzyılda neler bekleniyor sizce gelişmeler nasıl olacak?


  Geçen bölümü hatırlayalım;

  Sultan Süleyman İbrahim Paşa ya Hürrem ile aralarında geçen konuşmayı sorar. Bu esnada Layoş un ormanda saklanan suikastçı şövalyeleri baskın yaparlar. Aralarından biri Sultan Süleyman ı hedef alır ve ateş eder. Malkoçoğlu Bali Bey baskın yerine yetişecektir

  Hamile olduğunu öğrenen Hatice Sultan, bebeğini tekrar kaybetmek korkusuyla, bu haberi İbrahim Paşa ya vermek istememektedir. Hatice Sultan İbrahim Paşa nın sağ salim geri dönmesi için dua ederken, Hürrem ise ölmesini dilemektedir.

  Hareme iyice yerleşen Gül Ağa, Sümbül Ağa ile çatışmaya başlamıştır bile. Gül Ağa bir yandan da Nigar Kalfa ya kur yapmaktadır. Nigar Kalfa nın ise aklındaki tek şey Hürrem e kendisini affettirmektir. Hürrem, Gül Ağa dan kendine yeni bir cariye bulmasını ister.

  Belgrad yakınındaki ordugahta Sultan Süleyman, İbrahim Paşa ve Malkoçoğlu Bali Bey in kuvvetleri birleşmiştir. Esir alınan şövalye ordugahta sorgulanır. Şövalye, Layoş un Mohaç Ovası yakınındaki Tolna da olduğunu itiraf eder.

  Hürrem, bebeğini kaybetme korkusu içindeki Hatice Sultan a fal baktırmayı önerir. Gül Ağa saraydan kovulan eski müneccim başı Yakup Efendi den bahseder. Yakup Efendi karanlık güçleri olan bir kahindir. Hatice Sultan, Gül Ağa dan Yakup Efendi yi gizlice saraya getirmesini ister.

  Gül Ağa Yakup Efendi yi saraydaki Mermer Köşk e getirmiştir. Yakup Efendi, Hatice Sultan a bir oğlu olacağını söyler. Hürrem in ise büyük bir sıkıntısı olduğunu sezmiştir. Bu sıkıntıyı ancak kan temizleyecektir.

  Sultan Süleyman ın ve Layoş un orduları, Mohaç Ovası nda, birbirlerini yok etmek üzere yerlerini alırlar
   
 2. s

  sedacım Yeni Üye

  Bende merakla bekliyorum, Hürrem ile Hatice sultan arasındaki sogukluk ne durumda olacak. Pargali geldiginde bebegini kucagina alacakmı.?
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş