Morpa Kampüsün Aktivasyon Kodu Nedir?

• Konbuyu başlatan Abdullah
  • Başlangıç tarihi
Y

yunus emre

Misafir
BEN BİLSEM herkese söylerdim ama bilemiyorum bilebilemiyorum hadi verin kardeşlerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
U

u8y9o

Misafir
önce googleye gidin morpa kampüs yönetici diyin sonra görsellere basın orada 24. seçeneği yazın alın size aktivasyon kodu

R

rozin

Misafir
bana lütfen aktivasyon kodunu verin LÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNNNNN :(

B

burçin

Misafir
Morpa Kampüs Aktivasyon Kodları Nedir Ne İşe Yarar
Morpa Kampüs Aktivasyon Kodları

lköğretimde öğrenmeyi heyecan dolu bir maceraya dönüştüren Morpa Kampüs’e ulaşabilmeniz için aktivasyon koduna ihtiyacınız var.

Morpa Kampüs'e üye olabilirsiniz.Yetkili eğitim danışmanları ve bayilerden edinilecek Morpa Kampüs üyelik kartı satın alarak üye olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve üyelik işlemleir için Aşağıdaki linke Tıklayınız..

Morpa Kampüs Aktivasyon

A

asdf

Misafir
ya garip garip yorumlar yapıyosunuz aktivasyon kodu ne ? gibisinden Allah rızası için kaçıncı sınıftasınız siz ya ! aktivasyon kodun olduğu zaman bedava üye olabiliyosun ama o aktivasyon kodu hediye kartının arkasında yazdığı için önce o hediye kartına sahip olman gerek nasıl sahip olucam'a gelinirse parayla satın alıcaksın . bu kadar ama aktivasyon kodun yoksa üye olamıyorsun diye bir şey yok gerekli ücreti ya banka yatırıyorsun yada kredi kartını kullanarak ödüyorsun :):)

H

hacer tokay

Misafir

lköğretimde öğrenmeyi heyecan dolu bir maceraya dönüştüren Morpa Kampüs’e ulaşabilmeniz için aktivasyon koduna ihtiyacınız var.

Morpa Kampüs'e üye olabilirsiniz.Yetkili eğitim danışmanları ve bayilerden edinilecek Morpa Kampüs üyelik kartı satın alarak üye olabilirsiniz.

Morpa Kampüs Aktivasyon

S

sevimli

Misafir
o_O:rolleyes::oops::eek::D:p:confused::mad::cool::);):( aktivasyon kodu vermesi gerekmiyormu acaba düşüne biliyormusunuz offf kafamı size veremem çalışmamlazımama yinede güzel

İ

İRM

Misafir
ARKADAŞLAR SİZ GERİZKALI MISINIZ ????? KİM KİME VERSİN Kİ AKTİVİTASYON KODUNU GİDİP ALSANIZA MLLAR 40 TL BİŞEY NE BiçimSAÇMA SAPAN İŞLER YAPIYOSUNUZ ??

M

mevlüt şimşek

Misafir

Morpa Kampüs Aktivasyon