1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Modern Mutfak Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Konu, 'Dekorasyon' kısmında elnur tarafından paylaşıldı.

 1. elnur

  elnur Yeni Üye

  Modern mutfak dekorasyonu yapmak istiyorsanız öncelikle olmazsa olmazları bir arada tutan bir dekor anlayışı içerisinde hareket etmeniz gerekmektedir. Düzen, parlak yüzeyler ve ince çizgiler modern mutfak dekorasyonunda üzerinde titizlikle durulması gereken olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Süsleme ve aksesuarlar modern mutfakta asla kullanılmayan unsurlardır. Modern bir mutfak dekore edecekseniz bu gerçeği göz ardı etmemelisiniz.

  0007-En-yeni-ve-modern-mutfak-tasar_mlar_-7.jpg
  Mutfağınızın stili ile çarpıcı görünmesi arzusu içerisinde iseniz renkli ve modern tarz bir mutfak dekorasyonu benimseyebilirsiniz. Cam- akrilik dolap kapakları ve ilginç tasarımlı sandalyeler mutfağınızın modernliği yansıtma konusunda size yardımcı olacaktır.

  bordo.jpg

  Keskin hatlı, süslemesiz sade mutfak dolapları tercihinde bulunarak biraz daha minimalist modern tarz mutfak dekorasyonu gerçekleştirmiş olursunuz. Spot ışıklar, parlak yüzeyler ve nötr renkler bu mutfak dekorasyonunun adeta tamamlayıcıları olacaktır. Geometrik ve çizgili desenlerden de yararlanabilirsiniz.

  Dar-Mutfak-Modelleri-1.jpg

  Duvar ya da zemin döşemesinde ayna gibi parlayan yüzey tercihleri modern görünümlü mutfağın olmazsa olmazları olarak görev almaktadır.


  Dar-Mutfak-Modelleri-2.jpg

  Sizler için eklediğim resim galerimde sunduğum görsellerle modern mutfak dekorasyonu nasıl olur sorunuza umarım cevap bulabilirsiniz. Kolay gelsin....  modern_mutfak-2b1.jpg Modern-mutfak-dolapları-modelleri.jpg mutfak4.jpg mutfak-dekorasyonu.jpg mutfak-dekorasyonunda-mutfak-raflarının-önemi.jpg yeni-moda-modern-mutfak-nasil-olmali-gorselleri.jpg
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş