1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Miraç Kandili Ile Ilgili En Güzel Mesajlar

Konu, 'Güzel Sözler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Bir Miraç gecesini daha idrak edeceğiz, Birlik ve dayanışmamızın yeğane nedeni olan bu güzel müstesna geceler
  bizleri birbirimize daha da yakınlaştırmakta. İşte bu özel gecelerden biri olan "Miraç Gecesi Kandili" için en güzel kutlama mesajlarını
  sevdiklerimize, Din kardeşlerimize gönderebiliriz.

  Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Miraç Kandiliniz Kutlu Olsun.

  Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul Miraç Kandiliniz Kutlu Olsun

  Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, Miraç Kandiliniz Kutlu Olsun.

  Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Miraç Kandiliniz Kutlu Olsun.

  Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Miraç Kandiliniz Kutlu Olsun

  Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Miraç Kandiliniz, Tebrik ederim.

  Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği dostlukların hiç bitmediği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de sevgi dolu nice kandillere kavuşmak dileğiyle

  Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu Kutlu geceniz sevapla dolsun. Miraç Kandiliniz bereketli olsun.

  Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde duşen damlaların sizi ailece sırıl sıklam etmesi dileğiyle. Miraç Kandiliniz mübarek olsun inşaallah.

  Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Miraç Kandiliniz hayırlı olsun!

  Size karanfilin sadakatini, sümbülün bagliligini, meneksenin tevazusunu, lalenin gururunu, leylegin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Miraç Kandiliniz Kutlu olsun..

  Gecenin güzel yüzü yüregine dokunsun, seytan senden uzakta, melekler basucunda olsun, günes öyle bir geceye dogsun ki dualarin kabul Miraç kandilin mubarek olsun.

  İlahi Esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Miraç Kandilinizi Kutlarım.

  Kutlu Miraç Kandilinizi kutlar, herşeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz Kutlu olsun.

  Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Miraç kandilin Kutlu olsun…

  Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Miraç Kandiliniz Kutlu, dualarınız kabul olsun?

  Bu gece Miraç Kandili. Dua edelim.. Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız affolsun. İyi kandiller hayırlı kandiller.

  Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Miraç kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.
   
 2. Sabır

  Sabır Admin Yetkili Kişi

  Miraç bir başka nefes bir başka ses kalbin titremesi sevgiliye akan yoldur.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş