1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Minyon Tipli Bayanlar Nasıl Giyinmelidirler?

Konu, 'Moda & Trend' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

 1. K

  Kutup Yıldızı Yeni Üye

  Minyon tipli bir vücudunuz varsa giyinirken birtakım kurallara dikkat etmeniz gerekmektedir. Minyon vücutlu iseniz öncelikle vücudunuzu bölmeyecek tarz kıyafet tercihinde bulunmanız gerekmektedir. Kıyafet tercihlerinizde boyuna çizgili modellerin bulunduğu kıyafet tercihleriniz ile uzun boylu görünümler yakalayabileceğinizden emin olabilirsiniz.

  Minyon tipli bayanlar ayrıca üst kısımlarında bol tarz kıyafetler tercih etmek isterlerse alt kısımlarda mutlaka pantolon ve etek tercihini dar tarz yapmalıdırlar.

  Alt ve üstlerinizde tek renk tercihinde bulunarak unuz ve ince görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda uzun pantolon gardolabınızda olmazsa olmazlar arasında yer almalıdır.

  Yüksek belli ve boru paça pantolon seçiminiz ile vücudunuzu daha orantılı gösterebilirsiniz. Vücudunuza oturan mini ceketlerde sizler için tercih edilebilir kıyafet tercihleri arasında yer almaktadır.

  Uzun görünmek için uzun ve tek renk elbise tercihinizle beraber topuklu ayakkabılardan yararlanmanız gerekecektir.

  Kısa boyluların kaçınması gereken elbise tipi ise diz üstü elbise modelleridir.

  Kat kat elbise modelleri ise boyunuzun kısalığını daha çok belli edeceği için bu tarz elbise tercihinde bulunmamanız gerekmektedir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş