1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Miley Cyrus Biyografi - Miley Cyrus Kimdir ?

Konu, 'Dünya'dan Biyografiler' kısmında Almira tarafından paylaşıldı.

 1. A

  Almira Yeni Üye

  Miley Cyrus Biyografi  Destiny Hope Miley Cyrus country şarkıcısı Billy Ray Cyrus’un kızıdır. Cyrus ‘Miley’ adlı takma adını (Smiley) sürekli gülümsemesi sebebiyle alır. Gerçek ismi Destiny Hope ise ailesinin ileride çok iyi işler başaracağına inanması sonucu vermişlerdir.  Miley Cyrus 9 yaşındayken oyunculuğa başlar. O sıralarda ailesi babasının işi sebebiyle Kanada’da bulunmaktadırlar babasının çektiği Doc adlı TV dizisinde konuk oyuncu olarak yer alır.  Cyrus Disney Channel için çalışmaya başladığında 11 yaşındadır. Ve kanalın yetkilileri onun yaşının küçük olması sebebiyle tereddüt içindedirler. Miley 12 yaşına geldiğinde Hannah Montana adlı programda başrol olan Miley Stewart olarak seçilir. Cyrus bu rol gereği pop müzik konserleri veren birini canlandırmaktadır. Çünkü Miley enerjik ve canlı performansı sebebiyle seçilir. Cyrus uzun yıllar boyunca güney aksanından kurtulmaya çalışır. Ancak kanal yöneticileri bunun aksini ister.  22 Haziran 2006’da Walt Disney World Orlando Florida’da Hannah Montana konseri verir.

  Walt Disney Plakçılık Hanna Montana soundtrack albümünü 24 Ekim 2006’da piyasaya çıkar. Cyrus o sıralarda Hollywood Plakçılık ile kendisi için dört albümlük anlaşma imzalar.  İlk soundtrack albümünün çıkmasından 8 ay sonra Cyrus Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus adlı çift albümü çıkarır. Birinci disk 2. Hannah Montana soundtack olup ikinci disk Cyrus’un Hannah Montana kıyafet koleksiyonu çıkartır. Cyrus ise koleksiyondaki bazı kıyafetlerin dizaynını yapar.  Miley Cyrus’un oynadığı filmler arasında; Big Fish (2003) Hannah Montana: The Movie (2008)  [​IMG][/url]
   
 2. C

  Compagno Yeni Üye

  Güzel bir oyuncu :) High School Musical filminde oynamıştı yanılmıyorsam
   
 3. I$ık

  I$ık Gümüş Ufağı

  Miley cyrusun babasıda kendisi gibi oyuncuydu yanlış hatırlamadıysam.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş