1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

MHP Yeni Kaset 18.05.2011

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Milliyetci Hareket Partisinin(Mhp) A takımına ait olan kaseti açıklayacagını bildiren Ülkücü web sayfası bugün saat 10:00 da gercekten bu kaseti açıklayacakmı?

  Devlet Bahçeli istifa edecekmi? MHP yi neler bekliyor. 18.05.2011 saat 10:00 MHP icin dönüm noktası olacakmı?

  [​IMG]

  8 Kasetten 2 tanesi çıktı ya 6 tanesi?
   
 2. M

  Mavi Sağlık Ekibi

  Bu yıl Mhpliler için iyi geçmedi bir kaset herşeyi bitirebilir.
   
 3. A

  Asena Misafir

  Daha önce yayınladıkları gizli kamera görüntüleriyle MHP de 4 ismin istifasına yol açan farklı ülkücülük grubu, partinin 6 isminini daha tehdit etti: Kasetiniz var, istifa edin.


  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeliye 18 Mayıs saat 10.00'da istifa etmezsen elimizdeki bilgileri açıklayacağız diyen farklıülkücüler o saati beklemedi. Mektup şeklinde kaleme alınan yazıda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye çok yakın 6 isim daha yayınlandı.

  Sitede yayınlanan mektupta �Burada ismi geçen divan üyelerine sesleniyoruz. Bu asla bir tehdit ve şantaj değildir; tehdit ve şantaj bir menfaat karşılığı olur. Bizim tek amacımız hareket ve teşkilatımızı pisliklerden ve liyakatsizlerden temizlemektir. Artık görüntü yayınlamak istemiyoruz. Bu ismi geçenler, eğer kendi iradeleri ile hem partimizden, hem milletvekilliği adaylığından istifa ederlerse onlarla ilgili görüntüleri yayınlamamaya söz veriyoruz. Ama istifa etmemeleri durumunda, herbiri ile ilgili görüntüleri, sırasıyla yayınlayacağımızı kendilerine ve kamuoyuna duyururuz.� denildi.

  Siteden �kasetleri olduğu� duyurulan ve istifaları istenen isimler ise şunlar:
  Mehmet Ekici (Genel Başkan Yardımcısı), Osman Çakır (Genel Başkan Yardımcısı), Mustafa Cihan Paçacı (Genel Sekreter), Mehmet Taytak (Başkanlık Divanı Üyesi), Ümit Şafak (Genel Başkan Yardımcısı), Ahmet Deniz Bölükbaşı (Genel Başkan Yardımcısı)(radikal)
   
 4. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  mhp bu kasetten sonra çok oy topladi diyolar bakalim nasil olacak secimlerdeki gucu
   
 5. b

  basket17 Yeni Üye

  MHP'ye istifa şantajı yapan internet sitesi, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Mehmet Ekici'ye ait olduğu öne sürülen görüntüleri yayınladı.

  ,Gizli görüntüleri olduğu iddia edilmesinin ''komplo'' olduğunu söyleyen Mehmet Ekici istifayı düşünmediğini söylemişti.
  Ekici, MHP'ye şantaj yapılan sitedeki iddialar üzerine yaptığı açıklamada, ''Alnım açık. Yüzüm ak. Bu bana yapılmış bir komplodur. İstifa etmeyi düşünmüyorum'' demişti.

  İSTİFA EDENE "GARANTİ" VERDİLER!

  Görüntüyü yayınlayan kişi ya da kişiler ayrıca bir de açıklama koydular. Devlet Bahçeli ve daha önce adlarını duyurdukları 6 ismin istifa etmemesi üzerine görüntüleri yayınlamaya başladıklarını duyuran şahıslar, ayrıca, MHP Başbanlık Divanı, MHP Parti Üyeliği ve milletvekili adaylığından istifa edenlerin görüntülerini yayınlamama sözü de verdiler.

  İşte o metin:

  “Hepiniz birer Türk bayrağısınız! Bayrağı lekelemeyin, kirletmeyin, yere düşürmeyin!”
  Başbuğ Alparslan Türkeş
  Ülkücü sorumluluğumuz gereği, ilk önce Bahçeli’yi -kamuoyuna yansımadan -aylar öncesinde uyardığımızı, ancak hiçbir adım atılmadığını söylemiştik. Olumlu bir adım atılmayınca tüm bu “pisliklerden ve elebaşından” partimizin kurtulması gerektiğine inandık ve yayınlarımıza başladık.
  İyi niyetle 6 kişinin ismini dahi anmadan tekrar Bahçeli’ye çağrıda bulunduk, uyarmak istedik. Bahçeli ise iyi niyetli çağrımızı çarpıtarak kendisine şantaj yapıldığını söyledi. Olumlu bir şekilde partiyi 4 pislikten arındıran Bahçeli, bir anda “u dönüşü” yaparak kendisine biat etmiş A Takımına sahip çıktı ve kendisi de pisliğin içine düştü.
  Maalesef bize başka bir çıkar yol bırakmayan, MHP’ye ve davamıza gelecek zararı umursamayan ve tek dertleri menfaat temin ettikleri koltuklarını korumak olan bu işgal çetesinin ve elebaşının inadı yüzünden yayınlarımıza devam ediyoruz.
  Bahçeli’nin basın önünde sorumluluk ve vebali sırtına alan açıklamasına gerek yoktur. Zaten vebal sırtındadır ve sorumluluğunu yerine getirememiştir. Yol arkadaşlarına ve ekibine sahip çıkmak elbette bir liderlik vasfıdır. Ama ondan daha da önemli bir liderlik vasfı vardır ki, o da Türk milleti ve ülkücü hareketin manevi değerleriyle kan uyuşmazlığı olan liyakatsiz ve ahlaksız insanlardan ekip oluşturmamaktır. Böyle pislikleri teşkilatın başına bela etmemek, yüzümüzü yere eğdirmemektir. Ahlaksızlıklarıyla davamızı lekeleyen bu ekibe sahip çıkarak kefil olmak liderlik olamaz, olsa olsa elebaşılık olur. Ahlaksızlığı ortaya çıkan kişiler, geçmişi ülkücü davada geçenler olunca “ahlaki zaafı olanları aramızda barındırmayız” diyerek bir çırpıda istifa ettiren bahçeli; sıra devşirmeler, ulusalcılar ve mukaddesat düşmanlarına gelince hemen kefil olup onları korumaya kalkması, üzerinde derin düşünülmesi gereken bir mevzudur ve kendisine yüklenen davamızı ve hareketimizi bitirme misyonunun da açık delilidir.
  Maalesef artık görüntüleri yayınlamaya başlıyoruz. İsmi geçen diğer 5 kişi, partimizi ve camiamızı daha fazla yıpratmak istemiyorlarsa başkanlık divanından, milletvekilliği adaylığından ve partimizden istifa etmek zorundadırlar. İstifa edenlerin görüntülerini yayınlamayacağımızı “mukaddesatımız üzerine yemin ederek” tekrar partimize ve kamuoyuna ilan ediyoruz.
  Canilerden medet umacak kadar alçalan, otuz bin cana kıyan PKK’yı “tutarlı ve fikir namusuna sahip” ilan eden,
  Sitemizin ismini vermesinden sonra ise gazetecilere “biz şerefli insanlarız. Yüzüm ak, alnım açık. Bu bir iftiradır.” diye bağıran, “ pislik 5 – Mehmet Ekici ”
   
 6. g

  güzide Yeni Üye

  MHP'de 3. kaset depremi... Daha önce iki milletvekili adayı ve iki genel başkan yardımcısının ilişki kasetlerini yayınlayan ve bu isimlerin istifa etmelerine yol açan internet sitesi üzerinden MHP'ye şantaj yapılmaya devam ediliyordu.

  Kayıtların servis edildiği sitede, 18 Mayıs günü Devlet Bahçeli'nin 6 kurmayının kaseti olduğunu açıklamış ve istifa etmemeleri halinde bu görüntüleri yayınlayacaklarını iler sürmüşlerdi.

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de "İstifa olmayacak kim elinde ne görüntü varsa yayınlasın" restini çekmişti. O site bugün MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ekici'nin bir kadınla olan ilişki görüntülerini yayınladı.

  KASETİ GÖRÜNCE İLK ÇAKIR DAVRANDI

  Ekici'nin görüntülerinin yayınlanmasından sonra ilk olarak görüntüleri olduğu iddia edilen MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Osman Çakır MHP'deki tüm görevlerinden ve Samsun milletvekili adaylığından istifa ettiğini açıkladı.

  6 İSİM SIRAYLA İSTİFA ETTİ

  Ardından sırasıyla; MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ekici, MHP Genel Sekreteri Cihan Paçacı, MHP Genel Başkan Yardımcısı Ümit Şafak, MHP Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Taytak ve son olarak da MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Bölükbaşı MHP'deki tüm görevlerinden ve milletvekili adaylıklarından istifa ettiklerini duyurdular.

  "SAVAŞIM ŞİMDİ BAŞLADI"

  Görüntüsü yayınlanan MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ekici istifa metninde, "Milletimden özür diliyorum. Savaşım şimdi başladı" ifadelerini kullandı.

  "TEZGAH VE SAHTE SUÇLAMALAR"

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Bölükbaşı ise açıklamasında, "12 Haziran 2011 seçimlerine gidilen süreçte bu tezgah ve sahte suçlamalar vesilesiyle MHP'ye zarar verecek tartışmalara hiçbir şekilde yer bırakmamak düşüncesiyle Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yönetim Kurulu ve Genel Başkan Yardımcılığı görevlerimden ve milletvekili adaylığından istifa etmiş bulunuyorum." sözlerini sarfetti.
   
 7. n

  nesrin_27 Yeni Üye

  Diker, MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin partide kimlerin kasetinin bulunduğunu bildiğini öne sürdü.
  Diker, yaptığı yazılı açıklamada, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ekici’nin bir kadınla uygunsuz görüntülerinin partide adeta bir bomba etkisi yaptığını belirterek, “İlk kasetin yayınlandığı 27 Nisan’dan itibaren katıldığım her TV programında ve yazdığım her yazıda 'yeni kasetler varmış ve 8'i sırasıyla yayınlanacak' demiştim. Dediklerim bir bir çıktı. Keşke çıkmasaydı. Son yayınlanan kasetlerden sonra 'elde 3 kaset daha hazır bekliyor' demek için 8’den 5’i çıkarmak yeterlidir.” dedi.
  MHP’de kimlerin kasetinin olduğunu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin bildiğini öne süren Diker, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Kasetleri MHP’lilerin büyük bir çoğunluğu da biliyor. Kasetlerle ilgili sorumluları ve suçluları okyanus ötesinde aramayın, İstanbul’a iyi bakın. Savcılık soruşturmasından elde edilen sonuçlardan sonra Devlet Bahçeli, okyanus ötesinden özür dilemek zorunda kalacak. Kasetlerle ilgili haber kaynaklarım bazı MHP’lilerdir. Hiçbir istihbarat organizasyonuyla ilgim yok, oralardan da bilgi almıyorum. Ülkemizde kaset çekme teknolojilerine sahip cihazları almak çok kolay. Bu imkana sahip olmak için bir İsrail gezisi yapmak yeter de artar bile.”
   
 8. s

  sheryy Yeni Üye

  Çok üzüldüm açıkcası bu olaylardan sonra sempatim azaldı.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş