1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Mevlüd Kandili Mesajları 2014

Konu, 'Önemli Günler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Yine yaklaşan bir Mevlüd kandili ile ilgili en güzel sözleri ve Mevlüd kandili mesajlarını sevdiklerinizle paylaşmanız için paylaşıyoruz.

  Allah'ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim mevlit kandiliniz mübarek olsun
  [​IMG]
  Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece Hayırlı kandiller


  Bu gece mevlit kandili Günahtan kurtuluş gecesi Haydi dua edelim Temizlensin günah defterleri iyi kandiller


  Varligi ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.


  Bu gece Cenab-ı Hak’ın, kendisine yönelip af dileyen müminleri bağışlayarak kurtuluş beratı verdiği bir gecedir Hepimiz için Hayırlı olsun!


  Bu gece mevlit gecesi Dua edelim Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız affolsun iyi kandiller


  Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller.


  Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, Mevlüdtan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yllardır. Mevlüd kandiliniz mübarek olsun..

  Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun


  Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin mevlit kandiliniz mübarek olsun
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş