1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Melekler Korusun 3.bölüm

Konu, 'Televizyon' kısmında Nehir tarafından paylaşıldı.

 1. Nehir

  Nehir Bölüm Yöneticisi

  Özgürlüğün başkenti İstanbul[​IMG] daha ilk adımlarında Melek ve İpek'e oyunlar oynar!

  İpek[​IMG] aranan bir kapkaç çetesi üyesi midir? Melek derdine çare bulabilecek midir? Karakolda gerçekten ayna var mıdır?

  Mualla evlenme arifesinde ama dertli! Yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar; Mualla'yı da Kazım'a vermesinler türküsü Galata köprüsünden tüm İstanbul'a çınlar!

  Kehribar'ın evinin istimlak edilecek olmasıyla Melek için ev bulma telaşı başlar! Melek kız başına bu zorlu şehirde aradığı evi bulabilecek midir? Bulabilse bile evi tutabilecek midir? Tutabilse bile karşılaşacağı sürprizlere ne kadar hazırlıklıdır?

  Esin ve Özgür para kazanıp kaldıkları yerin parasını ödeme düşüncesindedir; ancak evde ki hesap çarşıya uymaz[​IMG] Kızların bir meleğe ihtiyaçları vardır ve İpek melekleri olur; ancak söylenen pembe bir yalan işlerin karışmasına daha çok neden olacaktır!
   
 2. Nehir

  Nehir Bölüm Yöneticisi

  Esin ve Özgür'ü İpeklerin evinde bekleyen sürpriz ortalığı iyice karıştırır.

  Melek ve Salih bu sefer Esin ve Özgür yüzünden karşı karşıyadır! Kızların kalacak yerlerinin olmaması[​IMG] herkesin problemi olur! Bir de kızların bitlendiklerinin ortaya çıkmasıyla ortalık tam bir şenlik yerine döner!

  Kızlar sokakta kalmasın diye evinin kapılarını açan Melek[​IMG] bunun bedelini evini basan polislerle mücadele ederek öder.

  Melek[​IMG] Esin ve Özgür'ü[​IMG] İpek'ten ayırmak için uzakta bir ev tutmayı arzularken; Salih kızlara Melek'in planlarını ters düz edercesine kalacakları bir ev bulur. Bu durum Melek'in yeni çözüm yolları aramasına neden olur!

  Ve aşk... Erkan İpek'i[​IMG] okuldakilerle beraber gidilecek bir tiyatro oyununa davet eder; bir de üstüne İpek'e[​IMG] güvenerek okul oyununda rol almasını istemesi[​IMG] İpek için artık[​IMG] bir ilişkinin start alması demektir.

  İpek mutludur[​IMG] umutludur; ancak gözden kaçırdığı ufak bir ayrıntı vardır!
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş