1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Melekler Korusun 11.bölüm

Konu, 'Televizyon' kısmında Nehir tarafından paylaşıldı.

 1. Nehir

  Nehir Bölüm Yöneticisi

  ELDEN ELE’ Melek gerçekleri söylemesi konusunda İpek’e teklifte bulunur!’Ya bana doğruyu söyle yada ben senin nnen değilim’İstediği cevabı alamayan Melek İpek’in kendinden habersiz işler çevirmesinin altında başka şeyler arar ve yolları Esin’le kesişir!Esin içinde İpek’in adada ne işi olduğunu öğrenmek bir amaçtır!
  Kehribar kendi ekolünü sürdürme düşüncesiyle Özgür’ü hamur kıvamında yoğurmaya başlar!Özgür’ün Kehribar’dan Kehribarın Mualla’dan çekeceği vardır!
  İpek oyundaki rolünden vazgeçer!Bu noktada ona kol kanat geren Barış olur!Barış İpek’i yeniden çalıştırmaya başlayacaktır!
  Salih Deniz’in Ankaraya dönmesine izin vermez!Öncelikle tedavi olması gerekiyordur[​IMG]ancak bu noktada Deniz yine başına buyruk davranır!Ama bu sefer Deniz’i büyük bir süpriz bekliyodur!
  İpek Erkan’a yazdığı mektuba ulaşmaya çalışıyordur!Bu konuda Özgür’ün kendince süper bir fikri vardır!Yalnız işler sarpa sarıcak ve İpek’in mektubu ‘elden ele’ dolaşacaktır!
   
 2. S

  Su Yeni Üye

  bu diziyi pek sevmem
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş