1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Mehmet Günsür Biyografisi

Konu, 'Dünya'dan Biyografiler' kısmında Nursultan tarafından paylaşıldı.

 1. N

  Nursultan Yeni Üye

  Mehmet Günsür Hayatı Kısaca

  [​IMG]


  Mehmet Günsür 8 Mayıs 1975 istanbul doğumlu sinema ve dizi oyuncusudur.

  Mehmet Günsür Oyunculuğa 7 yaşında çeşitli reklam filmlerinde oynayarak başladı. 12 sinde Okan Uysaler in yönettiği Geçmiş Bahar Mimozaları adlı dizide Rutkay Aziz, Filiz Akın ve Müşfik Kenter gibi oyuncularla rol almıştır.
  Mehmet Günsür Eğitimine ise İtalyan Lisesi nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi nde devam etti. Dört yıl boyunca Taksim de bir lokantada işletmecilik yapan Günsur un kendini Türkiye ye tanıtması Ferzan Özpetek in Hamam filmiyle olmuştur.Mehmet Günsür Bu filmle birlikte oyunculuğu meslek olarak seçti. Hamam filminin ardından İtalya ya yerleşen ve mesleğine orada da devam eden oyuncu İtalya da çok sevilen biri haline geldi. Ailesi Yugoslavya göçmenidir ve The Italian adlı filmde Arnavut bir genci canlandırmıştır. Senenin 4 ayını Yugoslavya da geçirdiğini bir röportajında belirtmiştir. Katerina Mongio ile evlidir. Mehmet Günsür'ün Ali adında bir oğlu ve Maya adında bir kızı vardır.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş