1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Maymuna Dönüşen Kızın Videosu

Konu, 'Soralım Öğrenelim' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

 1. K

  Kayıtsız Üye Misafir

  Avrupada bir kız vardı hani Kurana saygısızlık yapınca maymuna dönüşen resimleri buldumda bu kızın videosu varmı? görüntüsü varsa merak ediyorum.
   
 2. I$ık

  I$ık Gümüş Ufağı

  Allah Teala geçmişte ayetlerini inkar eden kavimlere bir çok azab göndermiştir. Bu azabların detayları islami eserler ve diğer dini eserlerde mevcuttur. Bu kızın hikayesine ben inanmıyorum bu şuna benziyor, geçenlerde bir haber okudum neymiş İnek sırtında ALLah yazıyormuş, neymiş domatesin içinde Allah yazıyormuş neymiş canım karpuz kabugunda ALLAH yazıyormuş.

  Şimdi sormak isterim arkadaşlarıma, Her gün gün doguyor ve batıyor bu Allah demiyormu bundan daha büyük mucizemi olur? Her gece ölüyoruz sabahında tekrar diriliyoruz bundan büyük mucizemi olur? Anneler iyi bilir bir parça sıvıdan bebegimiz karnımızda hiç tahmin edemeyecegiz şekilde güzelleşip büyüyor bundan daha büyük mucizemi olur? Çamur yiyen odunlar ( ağaçlar ) bizlere envayi çeşit meyveler sunuyor bundan daha açık mucizemi olur? Allah'ın nimetlerini saymakla bitiremeyiz biz gözümüzün önündeki binlerce nimeti mucizeyi görmeyiz gideriz abuk subuk şeylerin peşine düşeriz. Hiç birimiz bir birimize benzemiyoruz daha ne olsun Rabbimin nimetleri saymakla bitmez. Hamd ve Şükür Alemlerin Rabbi olan izzet sahibi Allah'a olsun.
   
 3. Nursena

  Nursena Admin

  Maymuna dönüşen kız hikayedir, Allah o kadar çok mucize gösteriyorki bize kendimizi zorluyoruz hala şu bu diye. Hergün yeni bir güne uyanmaktan büyük mucizemi var. Hepimiz hemen hemen Anne oluyoruz bundan büyük mucizemi var?
   
 4. Murat

  Murat Yönetici

  Maymuna dönüşmesine gerek yokki Kuran-ı Kerim'e zaten iman etmeyenler yada bilmeyenler kendini maymundan gelmiş sanıyorlar ekseriyeten bu nedenle layıgını bulmuş oluyor :)
   
 5. D

  DENİZİ'MMMM Misafir

  ne zaman olacak bnu blmyen mi kaldı yaa
   
 6. Uranüs

  Uranüs Yeni Üye

  Başlı başına safsata Allah zaten hesabı diğer tarafa bırakıyor :)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş