1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Mayıs 2012 Boğa Burcu Yorumları

Konu, 'Boğa' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  2012 Mayıs Ayı Boğa Burcu Yorumları
  Boğa Burcu Mayıs 2012 Burç Tahmini
  Boğa Burcunu Mayıs 2012 de Neler bekliyor

  Mayıs 2012 Boğa Burcu
  [​IMG]
  Öncelikle hemen ajandanızı önünüze alın ve bu ay görmeniz gereken kimseler, gitmeniz gereken yerler ve tamamlamanız gereken işlerle dolu oldukça yoğun ve yorucu bir ay olacak. Yıldız haritanızın iş projeleri evinizin kalabalık olması nedeniyle sürekli hareket halinde olacak ve önemli görevler üstleneceksiniz. Bu proje ve görevler ilerlemenizi sağlayacak ve üstleriniz bundan memnun olacaklar.

  Mayıs ayını parlamanız için altın bir fırsat olarak kabul edin. Eğer yaptığınız işlere kendinizi verirseniz değerinizin ne kadar arttığını göreceksiniz. Sorumluluğunuzda bulunan görevleri tamamlayın ve gelecek mart ayında oluşacak yeniay sırasında, yeni bir terfi almaya veya yeni bir işe geçmeye hazır durumda olun.

  Bu ay içinde üzerinde çalışacağınız projeler, özellikle de 22 Mayıs tarihinden sonra ortaya çıkacak olanlar ilerlemeniz için inanılmaz olanaklar sağlayacak. Bu sayede yıllardır geliştirmiş olduğunuz bazı gizli kalmış becerileriniz de ortaya çıkarabilirsiniz. 22 Mayıs tarihinden hemen sonra olabilecek gelişmeleri yakından izleyin. Bu dönemde üstleneceğiniz sorumluluklar, ilerisi için büyük önem teşkil edecek.
   
 2. E

  Elma Yeni Üye

  Amannn bu burç yorumları işe yarasaydı herkesin işi gücü rast giderdi
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş