1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Mavi Anemon Çiçeğinin Faydaları

Konu, 'Bağ Bahçe İşleri' kısmında Küçük Tırtıl tarafından paylaşıldı.

 1. Küçük Tırtıl

  Küçük Tırtıl Yeni Üye

  [​IMG]

  Güzel ve estetik görünmek isteyen herkes bitkisel yağlardan yararlanma tercihinde bulunmaktadırlar. Mavi anemon çiçeği yağı da yararlanılan yağlardan bir tanesidir. Cildimiz zaman geçtikçe kırışmaktadır. Cilt tipi de çabuk yaşlanmaya neden olmaktadır. İklim yapısı ve hava şartları da bu kırışıklığa sebep olan etkenler arasında yer almaktadır. Yaşlanmayı geciktiren ve cilde yararlı olan anemon çiçeği adeta cilt dostudur.

  Anemon çiçeği yağı boynumuzdan itibaren yüzümüzde yer alan tüm çizgiler üzerine sürülmelidir. Derin kırışıklık çizgilerini giderici etkisi bulunmaktadır. Güneş lekeleri, sivilce izleri ve benzer cilt sorunlarında kırışıklıklar üzerinde etkili sonuçları bulunmaktadır. Cilde sıkılık ve canlılık kazandırıcı etkisi bulunmaktadır.

  Mavi anemon çiçeği yağı kullanımı öncesi yüzümüzü iyice temizlemeliyiz. Lekeli ve sorunlu bölgelere sürülüp beklenmelidir. Sabah akşam yüzünüze uygulayacağınız bu yağ ile değişimi hissettikçe mutlu olacağınıza emin olabilirsiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş