1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Lezzetli Suları Denemeye Hazır mısınız?

Konu, 'Sağlıklı Beslenme ve Diyet' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

 1. K

  Kutup Yıldızı Yeni Üye

  Gün içinde fazla su içmiyor musunuz? Su içmeyi bir alışkanlık haline getirmek için su içine farklı meyveler katarak leziz sular elde etmeye ve su içmeyi alışkanlık haline getirmeye ne dersiniz?

  Ahududunu suyunuzun içine katarak C vitamini bakımından zengin içerikli bir su elde edebilir; bağışıklık sisteminizi güçlendirebilirsiniz.

  Suyunuza limon katarak hem C vitamini açısından zengin; hem de safra ve böbrek taşınıza iyi gelebilecek bir su içme alışkanlığını kazanmış olacaksınız. Eğer misket limon dilimleri ile hazırlanmış bir su hazırlarsanız böbrek taşı dökümü ve daha genç görünüm kazanmanıza yardımcı olacak su içme alışkanlığı kazanmış olursunuz.

  Suyunuza elma katmanız durumunda hem lif açısından zengin içerikli bir su elde etmiş olursunuz; hem de açlık hissinizin önüne geçmiş olursunuz.

  Suyunuza şeftali dilimleyip atmanız durumunda hem az kalorili hem de bol antioksidan içerikli bir içecek elde etmiş olacaksınız.

  Suyunuza karpuz dilimleyerek E vitamini açısından zengin ve bağışıklık sisteminizi güçlendirici bir içecek tüketimi gerçekleştirmiş olacaksınız.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş