1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Kuzey Güney Disizi Oyuncuları Karakterleri

Konu, 'Televizyon' kısmında yıldız tarafından paylaşıldı.

 1. y

  yıldız Yeni Üye

  Kuzey Güneydeki oyuncu karekterleri
  Kuzey Güney dizisindeki karakterler
  Kuzey Güney dizisi karakterleri


  Kuzey/Kıvanç Tatlıtuğ: Delikanlı sıfatını özetliyor. Babasının çabuk yükselen öfkesini, annesinin güzelliğini almış.Tam bir sokak çocuğu olarak büyümüş. Tembel, haylaz, umursamaz, kavgacı bir çocuk. İstediği anda, istediğini yapmaya alışmış, bunun yüzünden çok dayak yemiş. Babasının otoritesini her fırsatta delmiş. Hırçınlığı üzerine o kadar yapışmış ki, insanlara karşı temkinli, hiç alttan almıyor, töleransı yok.

  Ama ailesine çok düşkün. Sahip olduklarına çok düşkün. Etrafındakilerden birine zarar geleceğini düşünse, gözünü kırpmadan bıçağa yumruk atacak kadar gözü kara bir karakter. Bu özellikleri de hayatı boyunca canını yakıyor. Ağabeyinin ilk aşkı, onun da büyük aşkı.

  Güney/Buğra Gülsoy: Çok hırslı bir çocuk. Babasının hırsını, annesinin yumuşaklığını almış. Kuzey in tam zıddı bir karakter. Okul hayatı çok başarılı geçmiş, çalışkan bir çocuk. Babası onun, girişimciliğinden rahatsız, zaman zaman yolunu kesiyor onu simit fırınına bağlamak üzere bastırmaya çalışıyor. Büyük hayallerinden babasının rahatsız olduğunun farkında. Ondan hem ürküyor, ama azar işitmemek hakaret duymamak için hem onun istediklerini yapmış hem de kendi hayalleri için çaba sarf etmiş bir çocuk. Tam anlamıyla babasına katlanıyor, bu arada annesini de, babasına çaktırmadan koruyor. İlk çocuk olmanın avantajını, Kuzey doğana kadar yaşamış.

  Kuzey in yaramazlıklarından, o da zarar görmüş, büyük oğlan olarak onun dayaklarını yemiş babasından. Paraya çok değer veriyor. Parasının kıymetini iyi biliyor. İyi ilişkiler kurmanın, geleceği için iyi bir yatırım olacağının farkında. Lise yıllarından beri Cemre yi seviyor. Geleceğe ait planlarında Cemre nin büyük yeri var. Onunla evleneceğini biliyor.

  Cemre / Öykü Karayel: Kuaför Gülten in biricik kızı. Annesi, babasından çok küçük yaşlarda ayrılmış. Yalnız büyümüş, Güney gibi hırslı bir kız. Annesinin değer yargılarıyla büyümüş, zengin bir hayatın özlemi içinde. Annesiyle, Kuzey ve Güney in oturdukları mahalleye taşındıklarında, hemen iki kardeşin de ilgisini çekmiş. Bunun çok farkında ama o, Güney i seçmiş. Kuzey adam olmaz ama Güney, onu hayallerine taşıyabilecek bir çocuk, üstelik çok aşık. Güney in sakinliğinden ve hırsından hoşlanıyor.

  Ali / Rıza Kocaoğlu : Kuzey in en yakın arkadaşı ve Kuzeyin Cemre ye aşkının sessiz şahidi. Bunu Kuzey le bile konuşmuyor. Kuzey ,Güney le aynı mahallenin çocukları.

  Ali kendisiyle ilgili hiçbir problemi olmayan, son derece neşeli, kalender bir genç.

  Pazarcılık yaparak hayatını kazanıyor. Amcasının tezgahlarında çalışıyor.

  Kıvanç Tatlıtuğ
  [​IMG]

  Bade İşcil
  [​IMG]

  Buğra Gülsoy
  [​IMG]

  Rıza Kocaoğlu
  [​IMG]
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Kıvanç Cezaevinden çıkarken bu yapısını zaten gösteriyor, zaten dizilerde iki ayrı karakter olması gerekiyor bu ikisi birbirini zamanla çekecektir. Eğlenceli biz dizi olacak.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş