1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Kuru Ciltleriniz İçin Ekstra Bakım Önerileri

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Hayal Gemisi tarafından paylaşıldı.

  1. Hayal Gemisi

    Hayal Gemisi Yeni Üye

    Kimileri kuru cilde sahip olmalarından dolayı kendilerini suçlarlar. Kuru cilt bakımını özenle gerçekleştirmeniz durumunda istediğiniz nitelikte bir cilt yapısına sahip olabilirsiniz. Kuru ciltte özellikle temizlik aşaması önem arz etmektedir. Kuru cilde sahip iseniz bu cilde uygun temizleyiciler nemlendirici özelliği bulunan arındırıcılar kullanmak her zaman daha olumlu sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Kuru cilde sahip olanlar ılık su ile temizleme işlemi gerçekleştirmelidirler. Aynı zamanda bu kişiler banyo sürelerini mümkün mertebe kısa tutmalıdırlar. Bol su tüketmeli ve omega 3 bakımından zengin besinler tüketmelisiniz ki cildiniz dilediğiniz şekilde temizlenebilsin.

    Cildinizi tam kurumadan cilt tipinize uygun nemlendiricilerle nemlendirme işlemi gerçekleştirmelisiniz. Hafif nemli vücudunuza nemlendirici sürmek her daim daha etkili sonuçlar alabilmenize imkan tanıyacaktır.
     
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş