1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Kurtlar Vadisi İhtiyarlar Sencer

Konu, 'Televizyon' kısmında Muallim tarafından paylaşıldı.

 1. M

  Muallim Yeni Üye

  Kurtlar Vadisi İhtiyarlar Sencer Kimdir
  İhtiyarlarda'ki Sencer Gerçekte Kim?

  Kurtlar vadisi pusu ihtiyarlarda'ki sakat olan özürlü sandalyesindeki Sencer gerçek hayatta kim?
   
 2. M

  Misafir Misafir

  muharrem şemsek diye düşünüyorum
   
 3. M

  Misafir Misafir

  Sorduğunuz bu soruya cevap vermek için henüz çok erken. İhtiyarlar Heyeti oluşumunun ne olduğu bile daha tam olarak gün ışığına çıkarılamamışken üyelerin kim oldukları ancak zamanla belli olabilr. Bekleyip göreceğiz. Ama en azından bu bölümde (168) adının Sencer olduğunu öğrendik. İşler kızışıyor. Kurtlar Vadisi Pusu daha da meraklandıryor izleyicisini. İyi geceler...
   
 4. a

  asiye Yeni Üye

  İhtiyarlar [SUB]heyeti hep yaşlılardanmı oluşmak zorunda[/SUB]
   
 5. M

  Misafir Misafir

  İhtiyarlar Heyeti'nin üyelerinin çoğunluğunun yaşlı olma sebebi yaşadıkları hayat ve devlet tecrübesindendir. Eğer bu Kurumda tecrübesiz , devlet ve dünya siyaseti deneyimi olmayan üyeler olsaydı ülke Dünya'da ve bölgemizde söz sahibi olamayıp çok sayıda hata yapabilirdi...
   
 6. a

  alev Yeni Üye

  Adı üstünde ihtiyarlar heyeti gençlerden oluşsayı adı böyle olmazdı herhalde
   
 7. E

  Elif Dilara Yeni Üye

  misafire kesinlikle katılıyorum tecrübelerinden dolayı yaşlılardan oluşuyor
   
 8. M

  Misafir Misafir

  ihtiyar kelimesi arapçada hayır sahibi demektir. Bir köyde muhtarın arkasında ihtiyar heyeti vardır. Ama yaşlı dedelerden oluştuğu için değil de seçim ve kararları en hayırlı olan kişilerden oluşması gerektiği için "ihtiyar" heyeti denir.

  Dizideki oluşum da, senaryoda Türk milletinin bekasını koruduğu, iç ve dış politikaları belirlediği (seçim ve kararları en hayırlısı olması gerektiği) için ihtiyarlar heyeti adını alıyor.
   
 9. M

  Misafir06 Misafir

  yeni başkan Emre Taner olabilir.Çünkü emekli olduktan sonra islam ülkelerin istihbarat servislerinin koordinasyonu için yurtdışı gezintisine çıkmıştı..Yeni aksaçlıda polatın babasının dükkanında Türkii Cumhuriyetlerini gezip geldiğini söylemişti.Ve mitte uzun süre üst düzey görevlerde bulundu.2005-2010 yılları arasında..
   
 10. M

  Misafir Misafir

  Dizideki İhtiyarlar Heyeti gerçekte hangi Kurum ? MİT olamaz. Çünkü MİT , dizide "İstihbarat Başkanlığı" rolüyle işleniyor. KGT zaten Polat Alemdar'da. Bu durumda İhtiyarlar Heyeti gerçekte hangi Kurum ?
   
 11. E

  Elif Dilara Yeni Üye

  Kurtlar vadisini bu haftada izledim daral geldi
   
 12. M

  Misafir06 Misafir

  Osmanlı Devleti'nin Derin Devleti Börü Büdün olduğuna göre dizide ihtiyarlar olarak ismi anılan Kurumunda adı budur galiba..
   
 13. M

  Misafir55 Misafir

  Haklısın Misafir06 ama ; Börü Budun'u sen sadece Osmanlı'yla ilişkilendirmişssin. Oysa dizideki Kurum iki bin yıllık gelenek ve törelerden bahsediyor. Osmanlı iki bin yıl boyunca hüküm sürmedi. 1299 - 1922.
   
 14. M

  Misafir06 Misafir

  Daha önce Aksaçlı için Emre Taner olabilir diye yazmıştım ... DÜZELTİYORUM !! Aslan Bey'in gerçekte Hiram Abbas olduğu eğer doğru ise yeni Aksaçlı kesinlikle Mehmet Fuat Doğu..Sencer Bey; Aslan'ıda benide yetiştiren diye bahsetmişti geçen bölümlerde.Aşağıdaki linke tıklayıp yazılanları okuduğunuzda bana hak vereceksiniz.Doğu,Mit'in ankara da bulunan merkezinin temel atmasınan tutun teşkilatın yapılanmasına kadar tamamını kendisi dizayn etti.Ülkemize ve mit 2 büyük faydası olan bir kişi kendisi.
   
 15. !pek

  !pek Admin

  vay hain vay ben biliyordum bunun hain olduğunu
   
 16. a

  angel Yeni Üye

  Kurtlar vadisi heyecan dolu bölümleri ile devam ediyor
   
 17. M

  Misafir Misafir

  evet çocuklardan mı oluşacaktı?:D
   
 18. Öngörü

  Öngörü Misafir

  Kurtlar Vadisi Pusudaki Sencer karakteri İlber Ortaylıdır,hatta Adil bey ve Sencer bir diyalog sırasında sencerin göçmen olduğundan bahsetmiştir bu sencer konferanslara girer dersler verir ve oldukça iyi bir akademik kariyeri vardr.Tüm bunlar Sencer ve İlber ortaylının ortak özellikleridir İlber Ortaylıyı araştırın ve Sencerin sahnelerini ve diyaloglarını izleyin sizde benim gibi baktığını görebilenlerden olacaksınız...Saygılarımla.
   
 19. N

  Nursultan Yeni Üye

  kurtlar vadisi tüm heyecanı ile devam ediyor.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş