1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Kurt Seyit ve Shura Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Kimlerdir?

Konu, 'Televizyon' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

 1. K

  Kutup Yıldızı Yeni Üye

  Karakterini Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Kurt Seyt Eminof dizinin baş kahramanları arasında yer almaktadır. Senaryoya göre Kıvanç TATLITUĞ Kırım da yaşayan Türk bir ailenin çocuğunu canlandırmaktadır. Babasının izinden giden Kurt Seyt Rus ordusunda başarılı bir şekilde görev yapmakta olan bir subay olarak küçüklüğünden itibaren tıpkı bir asker gibi yetiştirilmektedir. Kurt Seyt’in tek amacı doğup büyüdüğü topraklarda bir aile kurmaktır. Meslektaşı olan arkadaşlarına karşı son derce bağlı, sadık ve adil bir kişilik sergilemektedir. Merhametli ve sıcak bir kişiliği canlandırmaktadır. Shura ile tanıştıktan sonra ve aynı zamanda Rusya’da devrim olduktan sonra değişmeye başlamıştır. Yaşadığı aşkla birlikte durumların tehlikeye girmeye başlamış; ailesiyle kavgaları onu İstanbul’a doğru sürüklemeye başlamıştır.

  Karakterini Farah Zeynep Abdullah’ın canlandıracağı Shura ise bir Rus ailenin güzel kızıdır. Adına düzenlenen baloda Kurt Seyt’e aşık olur. Yaşadıkları aşk giderek büyürken dizideki entrikalar da artmaktadır. Shura’yı bundan sonra macera dolu bir yaşam beklemektedir.

  Kurt Seyit ve Şura Dizisi Oyuncuları:

  *Kıvanç TATLITUĞ
  *Ferah Zeynep ABDULLAH
  *Birkan SOKULLU
  *Ushan ÇAKIR
  *Nuri ALÇO
  *Berk ERÇER
  *Seda GÜVEN
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş