1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Küçük Bir Tebessüm

Konu, 'Aşk'a ve Sevgiye Dair Herşey' kısmında tebessüm tarafından paylaşıldı.

 1. t

  tebessüm Misafir

  Küçük Bir Tebessüm

  Küçük kız hüzünlü bir yabancıya gülümsedi.

  Bu gülümseme adamın kendisini daha iyi hissetmesine sebep oldu. Bu hava içinde yakın geçmişte kendisine yardım eden bir dosta teşekkür etmediğini hatırladı.

  Hemen bir not yazdı, yolladı. Arkadaşı bu teşekkürden o kadar keyiflendi ki, her öğlen yemek yediği lokantada garson kıza yüklü bir bahşiş bıraktı.

  Garson kız ilk defa böyle bir bahşiş alıyordu. Aksam eve giderken, kazandığı paranın bir parçasını her zaman köşe basında oturan fakir adamın şapkasına bıraktı.

  Fakir adam öyle ama öyle minnettar oldu ki. İki gündür boğazından aşağı lokma geçmemişti. Karnını ilk defa doyurduktan sonra, bir apartman bodrumundaki tek odasının yolunu ıslık çalarak tuttu. Öyle neşeliydi ki, bir saçak altında titresen köpek yavrusunu görünce, kucağına alıverdi.

  Küçük köpek gecenin soğuğundan kurtulduğu için mutluydu. Sıcak odada sabaha kadar koşuşturdu. Gece yarısından sonra apartmanı dumanlar sardı. Bir yangın başlıyordu. Dumanı koklayan köpek öyle bir havlamaya başladı ki, önce fakir adam uyandı, sonra bütün apartman halkı.

  Anneler, babalar dumandan boğulmak üzere olan yavrularını kucaklayıp, ölümden kurtardılar. Bütün bunların hepsi, beş kuruşluk bile maliyeti olmayan bir tebessümün sonucuydu,


  alıntı
   
 2. asi

  asi Yeni Üye

  çok güzeldi ya .. ben bide bunun videosunu izlemiştim biraz farklıydı ama herşey tebessümle başlıyodu yinede...=) ( ve tebessüm ayrıca bir sadakadır)

  =)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)
   
 3. ~Ecrin~

  ~Ecrin~ Yeni Üye

  çok güzeldi teşekkürler....
   
 4. Nehir

  Nehir Bölüm Yöneticisi

  Çok güzeldi paylaştıgınız için teşekkürler.
   
 5. yosun

  yosun Süper Yönetici

  paylaşım icin tşkler canımmmmmm emeğine sağlık cok güzeldi........
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş