1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Koyu Renk Ruj Nasıl Sürülür?

Konu, 'Makyajın Püf Noktası' kısmında hayal perisi tarafından paylaşıldı.

 1. h

  hayal perisi Yeni Üye

  Makyajınızda en çok dikkat çeken noktalar arasında yer alan ruj seçiminizi kırmızı ya da fuşya renk tercihi ile gerçekleştirerek en romantik birlikteliklere ortam oluşturabilirsiniz.

  *Dudaklarınızı önce dudak balsamı ile nemlendirmelisiniz. Ardından rujunuzu sürerek koyu renk ruj sürme eylemini daha basit gerçekleştirmiş olabileceksiniz.

  *ancak dudak balsamından sonra da mutlaka baz uygulamasında bulunarak pürüzsüz bir ruj sürebilmek için ortam hazırlığı içine girebilirsiniz.

  *Rujunuzdan biraz sürerek hafif renklendirme gerçekleştirip; dudak kalemi ile dudaklarınızı belirginleştirmelisiniz. Dudağınızın rengine yakın bir renkte dudak kalemi tercihinde bulunmanız gerekmektedir. Koyu renk istiyorsanız koyu renk dudak kalemi tercihinde bulunmalısınız.

  *Ardından bir fırça yardımı ile rujunuzu uygulayabilirsiniz. Rujunuzun kalıcılığı için fırça ile daha kalıcı yaygınlaştırma faaliyetinde bulunabilirsiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş