1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Kova Burcu Erkeklerinin Genel Özellikleri 2013

Konu, 'Kova' kısmında kova tarafından paylaşıldı.

 1. k

  kova Yeni Üye

  2013 Kova Burcundaki Erkekler ve Genel Özellikleri


  Kova burcu erkeğinin merak ettiğiniz tüm özelliklerini konumuzda bulabilirsiniz.Eğer bir kova erkeği ile birlikte iseniz burcunun özelliklerini bilemniz oldukça faydalı olacaktır Kova Burcu Erkeğinin özellikleri...

  Kova erkeğinin, aşıklardan beklenen davranışları göstereceğini hiç beklemeyin. Eğer böyle bir beklenti içindeyseniz, sizi bir dizi sarsıntı bekliyor demektir. Arkadaşlığa gelince, güvenilir bir arkadaşlıkta aradığınız herşeyi onda bulabilirsiniz. Kova erkeği herkesten hoşlanır.

  Kova burcu erkeği Sizden hoşlanmıyormuş gibi davrandığı zaman oltaya takılmak üzeredir. Bir Kova erkeği, en değerli zamanlarını başkalarının duygularını anlamaya çalışarak geçirse de, kendi gerçek duygularını açıkça göstermek istemez.

  Kova Erkeği Her insana belli ölçüde değer verir. Bir Kova erkeği için herkes özeldir. Kova erkeklerinin pek azı bencil ya da basittir. Sonsuza kadar araştıran Kova erkeği, kendisinden birşey gizlendiğini hissederse , esrarı çözünceye kadar uğraşacaktır. Onun için, bulduğu şeyin keşfedilmeye değer olmasını sağlayın.

  Kova Burcu Erkeği Kapalı sayfalar onu çeker. Bu sayfalar ne kadar kapalıysa, onun dedektiflik içgüdüsünü uyandırmak için o kadar iyidir. Kova erkekler insanın içine dokunacak kadar kibar ve halim selim olabilir.

  Kovanın cazibesi öyle çabucak yokoluverir ki...O, bastığı yeri bilen, fazla erkekçe davranmayan, kabak tadı veren vaadler ve gözyaşıyla sulanmış suçlamalarla kendisini engellemeden, oraya buraya uçmasına göz yuman bir kadına hayranlık duyar. Kıskançlık onun harcı değildir.

  Kova Burcu Erkeği Doğal olara güvenen bir insan olduğundan değil, yaptığı analitik incelemeler karakteriniz hakkında onu tatmin edici bilgileri verdiği için, yersiz kuşkulara ve sahip çıkma duygularına kesinlikle kapı
   
 2. N

  Nursultan Yeni Üye

  Kova burcunun erkeklerinin uyumlu oldukları söyleniyor.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş