1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Kova Burcu Çocuğunun Özellikleri Nelerdir?

Konu, 'Kova' kısmında _TuubA_ tarafından paylaşıldı.

 1. _

  _TuubA_ Yeni Üye

  Kova burcu çoçuklarının özellikleri nelerdir?
  Kova burcu çocukları neler yapar
  Kova burcu bebeğinin özellikleri
  Kova burcu çocukları nasıldır


  Bu burcun çocuğu daha erken yaşlarda annesiyle babasını bilgisi ve başkalarından farklı görüşleriyle şaşırtabilir. Diğer çocuklar gibi her gün okula gitmek istemeyebilir o, hatta sık sık okulu kırar. Ama bunu eğlenmek için değil, sadece merakını tatmin etmek ve yeni şeyler öğrenmek için yapar.

  Uygun bulmadığı şeyler yüzünden sizinle yetişkin biriymiş gibi uzun uzun tartışabilir. Ama dünyayı ve insanları çok seven bir tiptir. Merak duygusunu önce çevresindekilere yüzlerce soru sorarak sonra da okuyarak gidermeye çalışır. Bu arada sık hayal kurar. Rahat olun, merak duygusu sayesinde zamanla okulu ve eğitimi de sevecektir. Kova insanları daha çok küçük yaşlardayken karar verirler hangi mesleği seçeceklerine. Bu yüzden onu seçimlerinde destekleyin.
   
 2. A

  Abdullah Yeni Üye

  sizinle yetişkin biriymiş gibi uzun uzun tartışabilir. Ama dünyayı ve insanları çok seven bir tiptir. Bunlar gibi bir çok şeyler...
   
 3. Orko

  Orko Bilgi Sihirbazı.

  Kova burcunun çocukları erkek ise biraz daha duygusal oluyormuş..
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş