1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Kötü Yol Dizisinin Konusu Ne ?

Konu, 'Televizyon' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

  1. Goksel

    Goksel Admin Yetkili Kişi

    Kötü Yol Dizisi Konusu Nedir ? , Hangi Kanalda Oynuyor ? ,
    Kötü Yol Dizisi Hikayesi Ne ,
    Kötü Yol Dizisi nerede Geçiyor ? ,
    Kötü Yol Dizisi ÖyküsüNedir ? ,

    Kanal D’de başrollerini Cansel Elçin, Şükran Ovalı ve İlker Aksum’un paylaştıkları “Kötü Yol” her geçen gün beğeni toplamaya devam ediyor.

    Orhan Kemal’in aynı adlı romanından esinlenerek televizyona uyarlanan “Kötü Yol”un hikayesi, 1960’lı yılların İstanbul’unda, Yeşilçam’da geçiyor.Bir genç kızın ünlü olma hayallerini anlatan dizi oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor.
    [​IMG]
    Yer: 1965 senesi, Adana...

    Çamaşırcı Ayşe Kadın’ın büyük kızı Nuran, çevresi tarafından sürekli güzelliği övülen ve artist namzeti olarak görülen fakir bir kızdır. Bir gün, ağabeyi İhsan tarafından yüklü bir başlık parası karşılığında Bedir Ağa’ya satılır. Nuran’ın tek kurtuluş ümidi, büyük bir aşkla sevdiği şoför Reşat’tır. Fakat evlilik hayalleri kurduğu Reşat’ın onu patronunun karısıyla aldattığını öğrenince İstanbul’a kaçıp, hep ona söylenen, arada sırada kendisinin de hayalini kurduğu şeyi yapmaya; yani bir sinema yıldızı olmaya karar verir.

    Adana kökenli bir rejisör olan Kenan Yılmazer, İstanbul’da Nuran’ın elinden tutarak ona bir şans verir ve şöhret basamaklarına ilk adımını atmasını sağlar. Ancak ne Reşat ne de ağabeyi İhsan, Nuran’ın peşini bırakmayacaktır.
     
  2. B

    Bengü Yeni Üye

    Kötü yol dizisi Adana Kozan'da çekiliyor
     
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş